Can Topçu kimdir, oyuncu mu? Can Topçu hangi dizilerde oynadı?

Sosyal medya fenomeni kız arkadaşı Başak Ermiş’e şiddet uyguladığı iddiaları ile gündeme gelen Can Topçu hakkında bilgiler merak ediliyor. Can Topçu kimdir, oyuncu mu, hangi dizide oynuyor?

Magazin 07.06.2021 - 16:13 07.06.2021 - 16:19 Volkan Arık

Oyuncu Can Topçu sosyal medya fenomeni olan sevgilisi Başak Ermiş’e şiddet uyguladığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Bu iddialar sonrasında Can Topçu kimdir, kaç yaşında sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı. Ayrıca Can Topçu oyuncu mu, hangi dizilerde oynadı sorusunun yanıtı da merak ediliyor.

Sosyal medya fenomeni Başak Ermiş çektiği bir videoda oyuncu sevgilisi Can Topçu tarafından tayt giydiği iddiası ile darp edildiğini anlattı. Bu iddialar üzerine hem sosyal medyada hem de arama motorunda Can Topçu kimdir Kaç yaşında hangi dizilerde oynadı gibi soruların yanıtı araştırılmaya başlandı. Peki Can Topçu hangi dizide oynuyor? Can Topçu kimdir, kaç yaşında?

CAN TOPÇU KİMDİR?

Oyuncu Can Topçu Adana 01 dizisinde rol aldı. Dizi oyuncusu olduğu öğrenilen Can Topçu hakkında internet üzerinde de çok fazla bilgi bulunmuyor. Daha önce sadece Adana 01 dizisinde oynadığı öğrenilen oyuncunun kız arkadaşı Başak Ermiş’i tayt giydiği gerekçesi ile öldüresiye dövdüğü haberleri sosyal medyaya bomba gibi düştü.

can-topcu-kimdir-oyuncu-mu-can-topcu-hangi-dizilerde-oynadi-3

ŞİDDET İDDİALARI ÜZERİNE AÇIKLAMA YAPTI

Kız arkadaşına şiddet uyguladığı iddiaları üzerine sosyal medya hesabından açıklama yapan Can Topçu bir anlık sinirle kız arkadaşına şiddet uyguladığını ancak sevgilisinin her şeyi menfaatine çevirdiğini iddia etti. Can Topçu açıklamasının devamında, “El kaldırmamam gerekirdi. Ben vurmak istemedim, evden dışarı çıkacaktım kapıyı kitledi ağır küfürler etti. Sonunda o vurunca olanlar oldu. Ben özür diliyorum. Ben ne kadar haklı veya haksız olsam onun da bu konuda haksız olduğunu düşünüyorum. Vurduğum için haksız oldum ama iftiraları kabul etmiyorum. Sizlerde en kısa zamanda farkına varacaksınız" dedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@