Genç kızların sevgilisi Can Yaman yeni dizisinden bölüm başı 100 bin Euro alacak! İtalya'da çekilecek Sandokan dizisi konusu ne? Hangi oyuncular oynayacak? İşte tüm detaylar; İspanya ve İtalya'da büyük bir hayran kitlesi bulunan Can Yaman İtalya'da çekil

Genç kızların sevgilisi Can Yaman yeni dizisinden bölüm başı 100 bin Euro alacak! İtalya'da çekilecek Sandokan dizisi konusu ne? Hangi oyuncular oynayacak? İşte tüm detaylar;

İspanya ve İtalya'da büyük bir hayran kitlesi bulunan Can Yaman İtalya'da çekilecek Sandakon adlı dizinin hazırlıklarına başladı. Ünlü oyuncu dizinin aksiyon sahneleri için çalışmaya başladı.

Türkiye'de yaptığı açıklamaları nedeniyle çok fazla eleştirilen Can Yaman İtalya'da ise büyük bir ilgi görüyor. Öyle ki Türkiye'de o kadar fazla sevilmeyen Can Yaman için İtalya'daki hayranlarına figüran dahil edilmişti. Ancak Can Yaman bu iddialara önce İtalya'nın en ünlü sunucularından biri ile aşk yaşamaya başlayarak ardından da İtalya'da çekilecek dizide başrol teklifi alarak cevap vermiş oldu.

Peki Can Yaman'ın yeni dizisince canlandıracağı Sandakon kim?

Sandokan, İtalya’da önemli bir efsanevi karakter. İtalyan yazar Emilio Salgari’nin yazdığı macera romanlarının kahraman korsanı Sandokan pek çok kez beyaz perdeye yansıtılmıştı.

Sosyal medyadan bir paylaşım yapan Can Yaman dizinin aksiyon sahneleri için nasıl çalıştığını bir video ile anlattı. Can Yaman'ın 10 bölümlük sürecek dizisi için bölüm başı 100 bin lira alacağı öğrenildi.

Türkiye'de genellikle romantik komedi dizilerinde oynayan Can Yaman en son FOX TV'de yayınlanan Bay Yanlış adlı dizide yer almıştı. Dizi oldukça sevilmesine rağmen kanal tarafından reyting bahanesiyle kaldırılmıştı. Can Yaman dizinin kaldırılmasını büyük tepki göstermişti. Öyle ki FOX TV'de yayın akışında 2 tane romantik komedi dizisine yer vermek istemeyerek kararını Sen Çal Kapımı dizisinden yana kullanmıştı.