Çanakkale Köprüsü'nün hayati önem taşıyan ambulans ve polis araçlarından da ücret aldığı CİMER şikayeti ile ortaya çıktı.

Çanakkale'de bir yurttaş, saniyelerin bile önemli olduğu anda ambulansının neden 8 dakikada geçebileceği köprü yerine 35 dakika süren feribotu kullandığını CİMER'e sorunca skandal da ortaya çıktı.

Günlük 45 bin araç garantili Çanakkale Köprüsü'nde ambulans ve polis geçişlerinden ücret alındığı ortaya çıktı.

Ve O Ünlü Ödül de Hakan Günday'ın Oldu! Hermann Hesse Ödülü Sahibini Buldu! En son Uysallar'ı Yazmıştı! Ve O Ünlü Ödül de Hakan Günday'ın Oldu! Hermann Hesse Ödülü Sahibini Buldu! En son Uysallar'ı Yazmıştı!

Sosyal medyada fenomen gazetecilerden Nasuh Bektaş olayı "Şimdi telefon edip teyit ettim. Çanakkale köprüsünden ambulansların geçişi ücretliymiş. (Eğer kurumsal anlaşma yapılmamışsa) aynı şekilde polis araçları da ücretli geçiyor muş. ( istisnai durumlar hariç) Şaka değil gerçek yaparsa AKP yapar" sözleri ile doğruladı.

Yaşanılan durumu Emin Çapa ise "Bu köprüyü inşa eden zihniyet açısından bu çok normal. Eğer köprüyü bu zihniyetle inşa ediyorsanız tam da böyle yapmalısınız, hatta yapmak zorundasınız. Köprü halka hizmet için ya-pıl-ma-dı. AKP'nin tüm büyük inşaat projeleri gibi bu proje de yandaşlara gelir aktarım mekanizması" sözleri ile eleştirdi.