TV8 ekranlarında yeni başlayacak olan Canım Annem dizisi konusu merak uyandırdı. Canım Annem dizisi oyuncuları merak konusu oldu.

Barış'a Ayrı, Savcı Fırat'a Apayrı "Yazık" Oldu! Ve Mahkum İçin "Final" Denildi! Dizi Senarist Kurbanı Oldu! Barış'a Ayrı, Savcı Fırat'a Apayrı "Yazık" Oldu! Ve Mahkum İçin "Final" Denildi! Dizi Senarist Kurbanı Oldu!

TV8 ekranlarında başlayacak olan Canım Annem dizisi için hazırlıklar tam gaz sürüyor.

Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'de ekrana gelecek olan yapımcılığını Saran Studios ve Stellar Yapımın üstlendiği Canım Annem dizisi yakında başlıyor.

Canım Annem dizisinin afiş çekimleri bugün gerçekleşti. Canım Annem dizisinin konusu ne merak edildi. Canım Annem dizisinin oyuncuları kim merak edilen diğer konu oldu.

Canım Annem dizisinin hafta içi hergün TV8'de ekrana geleceği günlük bir dizi olacağı öğrenildi. Canım Annem dizisinde bir aşk ve aile dramı işlenecek.

Hafta içi her gün TV8 ekranında izleyici ile buluşacak olan Canım Annem dizisinde Zeynep adındaki küçük bir kızın annesini kazada kaybetmesi ile başlayan olaylar ekrana gelecek..

Dram tarafı oldukça yüksek olacak olan bu günlük dizide başrolde Selin Sezgin ve Erol Gedik yer alacak. Dizinin kadrosunda Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Özlem Savaş, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Belma Mamati, Faruk Pakiş, Kayra Zabçı, Emin Önal, Yavuz Pekdiker gibi isimler yer alacak.

Canım Annem dizisinin yönetmen koltuğunda Yasemin Erkul Türkmenli ve Ece Tahtalıoğlu Pertez oturacak.

CANIM DİZİSİ KONUSU NE?

Zeynep'in annesi Cemre bir gün kaza geçirir ve ölür. Ancak bu gerçeği Zeynep üzülmesin diye saklarlar. Zeynep’in annesi Cemre ölmekle kalamaz ölürken de koca bir iftiraya uğrar. Bu iftiraya inan eşi Murat, eşinden şimdi deli gibi nefret etmeye başlar.

Bu durumdan faydalanan Murat'ın annesi de oğlunu, hep evlenmesini arzuladığı Melek ile evlendirmek için harekete geçer.

Ancak Zeynep annesinin öldüğünü öğrenir ve aynı gece babasının da Melek ile evlendirileceğini duyar. Bunun üzerine kalbi delik olan Zeynep kriz geçirir ve kalbi durma noktasına gelir. Ancak bir mucize gerçekleşir.  Zeynep'in karşısına annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Zeynep hayata döner ve Nazlı'ya ona anne diye sarılır. Murat nefret etitği karısına benzeyen Nazlı’ya, kızı kalp ameliyatı olana kadar kiralık anne rolü oynamasını teklif eder.  Nazlı, Cemre’nin ikizi olduğunu herkes gibi bilmemektedir.