ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol'un sunumu ile Esra Erol'da adlı programda dün yayınlanan son bölümde flaş bir gelişme yaşandı. Evlilik dolandırıcılarını ararken 16 yıl önce işlenmiş bir cinayet ortaya çıktı! Esra Erol ve ekibine

İspanyol Tatlısına MasterChef Jürileri Maksika Tatlısı Dedi Ortalık Karıştı! Churros Nerenin Tatlısı? Hangi Ülkenin? İspanyol Tatlısına MasterChef Jürileri Maksika Tatlısı Dedi Ortalık Karıştı! Churros Nerenin Tatlısı? Hangi Ülkenin?
ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol'un sunumu ile Esra Erol'da adlı programda dün yayınlanan son bölümde flaş bir gelişme yaşandı. Evlilik dolandırıcılarını ararken 16 yıl önce işlenmiş bir cinayet ortaya çıktı!

Esra Erol ve ekibine Halil İbrahim bey "eşim beni dolandırdı" diye başvurdu. Bir kaç ay önce evlendiği Kibar Ünüvar tarafından 85 bin lira dolandırıldığını ve sonrasında eşinin ortadan kaybolduğunu söyledi.

Esra Erol bunun üzerine çalışmalara başlayarak Kibar Ünüvar'ı buldu ve canlı yayına getirdi. Kibar Hanım ise suçlamaları reddederek eşinin baskıcı davranışlarından ötürü evi terk ettiğini  söyledi. Bunun üzerine Halil Bey'in kızları canlı yayına bağlanarak korkunç iddialarda bulundular. Kibar Hanım’ın fare zehri ile Halil İbrahim Bey'i zehirlemeye çalıştığı ve  cinsel gücü artıran ilaçlar kullandırarak kalp krizi geçirmeye çalıştığını ileri sürdüler.

Bu olaylar konuşulurken Kibar Ünüvar'ın bir önceki eşinin ailesi de canlı yayına bağlandı. 16 yıl önce evlendiği kişinin ailesi oğullarının Kibar Ünüvar tarafından öldürüldüğünü iddia ettiler. Kibar Ünüvar ise bu durum karşısında çelişkili konuşarak dikkatleri üstüne çekti. Önce eşinin kanserden öldüğünü daha sonra da öldürüldüğünü söyledi.Esra Erol'un  bu olayın üzerine gitmesi karşısında bocalayan Kibar Ünüvar için işler iyice karışarak tüm oklar kendisine çevrildi.

Esra Erol'a tehdit!

Kibar Ünüvar'ın eski eşinin ölümünde baş şüphelisi olmasının ortaya çıkmasından sonra Kibar Ünüvar ve çocukları tarafından Esra Erol tehdit edildi. Esra Erol tehdit edildiğini canlı yayında açıkladı.

Dolandırıcılık suçu ile Kibar Ünüvar olayı işlenirken, 16 yıl önce işlenen cinayetin ortaya çıkması ile Kibar Ünüvar'ın akıbeti merak konusu oldu. Kibar Ünüvar gelişmeleri merakla bekleniyor. Konu ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz!