Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden tarihçi İlber Ortaylı ile canlı yayın yapması ile Cansu Canan Özgen gündeme oturdu. Ünlü sunucu Cansu Canan Özgen'in Instagram hesabı üzerinden İlber Ortaylı ile yaptığı canlı yayına yoğun bir ilgi vardı.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden tarihçi İlber Ortaylı ile canlı yayın yapması ile Cansu Canan Özgen gündeme oturdu. Ünlü sunucu Cansu Canan Özgen'in Instagram hesabı üzerinden İlber Ortaylı ile yaptığı canlı yayına yoğun bir ilgi vardı. Binlerce kişinin katıldığı canlı yayında Cansu Canan Özgen sordu, İlber Ortaylı cevap verdi. Cansu Canan Özgen'in instagramdan yaptığı canlı yayında komik bir canlı yayın kazası gerçekleşti. Ünlü tarihçi İlber Ortaylı, güzel sunucu Cansu Canan Özgen ile yaptığı instagram canlı yayınının bittiğini düşündü. Ancak yayın daha kapanmamıştı. İlber Ortaylı yayının kapandığını düşünerek samimi bir açıklama da bulundu. İlber Ortaylı, güzel sunucu Cansu Canan Özgen ile ilgili "maşallah, şuna bak" dedi. İlber Ortaylı'nın bu sözlerini duyan Cansu Canan Özgen yayın sırasında güldü ve konuyu değiştirmeye çalıştı.

Geçtiğimiz sene koronavirüsün hayatımıza girmesiyle birlikte çoğu ünlü isim, instagram hesaplarından canlı yayınlar yapmaya başladı. Bazı ünlü isimler canlı yayında şarkı söyleyip konser verirken bazıları da ünlü konukları canlı yayınına alıp kahkaha dolu saatler yaşattı. Ancak nasıl ki televizyon ekranlarında canlı yayın hataları oluyorsa instagram üzerinden yapılan canlı yayınlarda da bu sorun ünlü isimlerin peşini bırakmadı. Koronavirüsten dolayı zorunlu karantinada olduğumuz günlerin en başında canlı yayın konusunda Sıla büyük bir hata yapmıştı. Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu, instagram üzerinden hayranları ile buluşmak için bir canlı yayın düzenledi. Düzenlediği canlı yayını bay bay diyerek enerji ve neşe dolu bir şekilde kapattı. Aslında kapattığını sandı. Sıla, canlı yayını kapattığını zannedip sıkılmış ifadesi yaptıktan sonra canlı yayının henüz kapanmadığını fark etti. Sıla'nın canlı yayın kazası sırasında yüz ifadesi dikkatlerden kaçmadı. Bu canlı yayın kazalarına bir yenisi daha eklendi. 1-2 gün önce instagram üzerinden Cansu Canan Özgen ile İlber ortaylı ortak bir canlı yayın gerçekleştirdi. Gerçekleşen canlı yayında İlber Ortaylı canlı yayının kapandığını sanıp yayın boyunca içinde tuttuğu düşüncesini dile getirdi.

Ünlü tarihçi İlber Ortaylı, güzel sunucu Cansu Canan Özgen'e "maşallah şuna bak" diyerek beğenisini ifade etti. Bu sözleri duyan Cansu Canan Özgen bozuntuya vermemeye çalışsa da o da gülmemek için kendisi çok zor tuttu. Canlı yayını izleyenler yayın sırasında durumun komikliğini konuştular. Peki, İlber Ortaylı'nın maşallah dediği sunucu Cansu Canan  Özgen kimdir ? Cansu Canan Özgen nerelidir ve evli midir ? Ünlü sunucu Cansu Canan'ın eşi kimdir ?Cansu Canan Özgen kimdir ?

Cansu Canan Özgen 23 Eylül 1989 İstanbul doğumludur. 31 yaşında olan güzel sunucu bu yaz dünya evine girmiştir. Ünlü sunucu Cansu Canan Özgen, 15 Temmuz 2020 günü basketbolcu sevgilisi Erden Eryüz ile evlenmiştir. Başarılı sunucu İTÜ maden mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Cansu Canan Özgen, BJK TV'de başladığı sunuculuk kariyerine Habertürk TV'de devam etmiştir. Habertürk'te sunuculuk yaptığı dönem olan 2013-2018 yılları arasında haber kuşaklarında sunuculuk yapmıştır. Bunun yanında gizem-strateji ve tarihsel konuların ele alındığı "Öteki Gündem" adlı televizyon programı ile de ekranlara gelmiştir. Habertürk'ten ayrılıp A Para kanalında hafta sonu kuşağı haberlerini sunmaya başlamıştır. Son olarak A Para kanalından ayrılan Cansu Canan Özgen, TV8 ekranlarına geçmiştir. TV8 ekranlarında "8'de Bugün" adlı program ile televizyon ekranlarına gelmeye başlamıştır. Cansu Canan Özgen'in boyu 175'dir.