Kanal D ekranlarının en çok sevilen ve izlenen Sadakatsiz dizisinin final yapması ile güzel oyuncu Cansu Dere kısa bir tatil yapmıştı. Güzel oyuncu tatildeyken bikinili paylaşımları ile oldukça konuşuldu. Dere Disney Plus’ın gecesinde aşk hayatından, iş hayatından ve bikinili pozlarına kadar konuştu. İşte başarılı oyuncu Cansı Dere’nin yaptığı o açıklamalar haberimizde…

41 yaşındaki başarılı oyuncu Cansu Dere son zamanlarda hem güzelliği ve harika fiziği ile hem de yer aldığı projeler ile gündeme geliyor. Ünlü oyuncu Cansu Dere katıldığı Disney Plus gecesinde açıklamalarda bulundu. Kanal D ekranlarının en çok sevilen ve izlenen dizileri arasında yer alan Sadakatsiz’ in final yapması ile güzel oyuncu Cansu Dere soluğu tatilde adlı. Tatil boyunca Dere’nin paylaştığı bikinili pozlar gündem oldu. Güzel oyuncu Cansu Dere iş, aşk ve bu bikinili bozlarla ilgili olarak da açıklamalarda bulundu. Ayrıntılar haberimizin detayında…

3_1280x720-20

Cansu Dere’nin Yeni Projesi Belli Oldu!

Güzel oyuncu Cansu Dere, Kanal D ekranlarında izleyici le buluşan Sadakatsiz dizisinde başrolü paylaştığı başarılı oyuncu Caner Cindoruk ile aşk yaşadığı yönünde söylentiler ile magazin gündeminde yer almıştı. Çıkan iddialar ile ilgili olarak herhangi bir açıklama yapmayan başarılı oyuncu Cansu Dere, Sadakatsiz dizisinin final yapması ile beraber kısa bir tatil yaptı.

14 Haziran 2022 tarihinde Türkiye’de yayın hayatına başlayan Disney Plus birçok başarılı oyuncu ile anlaşarak gündemde yer aldı. Disney Plus ile anlaşan ünlülere baktığımız zaman: Kaçış dizisi ile yakışıklı oyuncu Engin Akyürek ve güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu, Atatürk dizisi ile başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli ve ünlü oyuncu Songül Öden, El Turco dizisi ile ünlü oyuncu Can Yaman ve güzel oyuncu Hande Erçel, Dünyayla Benim Aramda dizisinde yer alan güzel oyuncu Demet Özdemir, yakışıklı oyuncu Buğra Gülsoy ve ünlü oyuncu Hafsanur Sancaktutan, proje detayları henüz belli olmayan Pınar Deniz, Nomen isimli dizide ünlü oyuncu Halit Ergenç, Recep İvedik ile Şahan Gökbakar gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Maaşına İsyan Eden AKP'li Vekilin Özlediği İBB'den Kazandığı Para Ortaya Çıktı! AKP'nin İstanbul Kaybı Yine Gündem Oldu! Maaşına İsyan Eden AKP'li Vekilin Özlediği İBB'den Kazandığı Para Ortaya Çıktı! AKP'nin İstanbul Kaybı Yine Gündem Oldu!

Neslihan Yeşilyurt ve Benal Tairi’ nin yönetmenliğini yaptığı Sadakatsiz dizisi ile adından söz ettiren başarılı oyuncu Cansu Dere, dizinin final yapması ile yeni bir yapım ile anlaşma yaptı. Güzel oyuncu Siyaha Bulaşan Kadınlar dizisi için teklif aldı. Dere’nin yeni projesi hayranlarını heyecanlandırdı ve hayat vereceği karakteri de merak edildi.

2 tam-2

Cansu Dere Bikinili Pozları için Neler Söyledi?

Güzel oyuncu Cansu Dere sevilen dizi Sadakatsiz ’in final yapması ile soluğu tatilde aldı. güzel oyuncu tatildeyken yaptığı bikinili paylaşımlar ile gündeme bomba gibi düşmüştü. Disney Plus’ın gecesine katılan başarılı oyuncu Cansu Dere hem aşk hem iş hem de bikini pozları ile ilgili olarak samimi açıklamalarda bulundu.

Oyunculuğunun yanından güzelliği ile de oldukça dikkat çeken Cansu Dere, yazın neler yapacaksınız? Sorusuna karşılık olarak “Daha plan yapmadım. Yurtdışı tatilleri olacak. Kısa bir yere gidip geldim. Daha yeni başlıyor” açıklamasında bulundu. Ardından bikinili fotoğraflarının olay yarattığına dair söyleme karşı Dere, “Neden yaratıyor? Herkes giyiyor. Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim” şeklinde cevap verdi. Aşk hayatı ile ilgili olarak da Kalbiniz dolu mu? Sorusuna Dere, “Şu an hiçbir şey yok. Kalbim boş. Bu işler kolay işler değil. Yalnız kalmamak için ilişkiye başlamak ya da ilişkiyi devam ettirmek iyi bir şey değil” diye yanıtladı. Öte taraftan 41 yaşındaki başarılı oyuncunun gecede tercih ettiği beyaz kıyafet de birçok sosyal medya kullanıcısının beğenisini aldı.