Bu sene 40 yaşına basan 14 Ekim 1980 doğumlu Cansu Dere, rol aldığı projeler ve canlandırdığı karakterlerle gündem olmayı başarıyor. Kanal D'nin yeni sezon dizisi Sadakatsiz'de canlandırdığı Asya karakteri ile kendine hayran bırakmayı yine başardı.

Efsane Kasım İndirimleri Hepsiburada Black Friday İndirimleri Trendyol Başladı! Hangi Ürünler İndirimde? Efsane Kasım İndirimleri Hepsiburada Black Friday İndirimleri Trendyol Başladı! Hangi Ürünler İndirimde?
Bu sene 40 yaşına basan 14 Ekim 1980 doğumlu Cansu Dere, rol aldığı projeler ve canlandırdığı karakterlerle gündem olmayı başarıyor. Kanal D'nin yeni sezon dizisi Sadakatsiz'de canlandırdığı Asya karakteri ile kendine hayran bırakmayı yine başardı. Dizi severlerin dikkatinden kaçmayan bir detay var. Cansu Dere'nin rol aldığı her proje çok büyük başarılara ulaşıyor. Gerek dizi olsun gerek film, izlenme sıralamasında her zaman ilk 3'e girmeyi başarıyor.Reytingler Cansu Dere'nin başarılı oyunculuğuna mı, rol aldığı projelerin iyi senaryoya sahip olmasına mı yoksa Cansu Dere'nin kaliteli işleri kabul etmesine mi bağlı olduğunu bilmiyoruz. Geçmişe dönüp baktığımızda Cansu Dere, birçok dizi ve film de hem başrol hem yan rol olarak yer aldı Canlandırdığı karakterler her zaman yayınlandığı dönemin en popüler isimleri olmayı da başardı. Cansu Dere'nin yer aldığı projelerden önce Cansu Dere'yi tanıyalım. Cansu Dere kimdir ?Cansu Dere, 1980 yılında Ankara'da doğmuştur. İlkokul ve ortaokul dönemini İzmir'de tamamlayan güzel oyuncu sonrasında İstanbul'da eğitimine devam etmiştir. İstanbul Üniversitesi Arkeoloji mezunu olan Cansu Dere 2000 yılında Miss Turkey 3. güzeli oldu. Sonrasında profesyonel mankenlik kariyerine başlamış oldu.

Dere çok sayıda başarılı marka ve moda tasarımcısıyla hem ülkemizde hem yurt dışında pek çok iş yapmıştır. Henüz evlenmemiş olan güzel oyuncunun çocuğu yoktur. Cansu Dere hakkında en çok merak edilenlerden biri de boyu ve kilosu. Yer aldığı projelerde kusursuz fiziği ile dikkatleri üzerine çeken Cansu Dere'nin boyu 176 ve kilosu 50'dir. Terazi burcu olan Cansu Dere birçok başarılı projede yer almıştır.Cansu Dere'nin rol aldığı projeler;

  • Metro Palas

  • Ferhat ve Şirin

  • Güz Yangını

  • Sıla

  • Ezel

  • Muhteşem Yüzyıl

  • Anne

  • Şahsiyet

  • Sadakatsiz