Yine üzüntüden yasa boğacak haber! İstanbul Çapa Tıp fakültesi'nde bir sağlıkçı yine darp edildi. Maske uyarısı yaptığı için sağlık çalışanını darp ettiler.

Yine üzüntüden yasa boğacak haber! İstanbul Çapa Tıp fakültesi'nde bir sağlıkçı yine darp edildi. Maske uyarısı yaptığı için sağlık çalışanını darp ettiler. Üzücü haberin geldiği yer İstanbul.. İşte o görüntüler.Çapa Tıp Fakültesinde sağlıkçıya saldırı!İstanbul Çapa tıp fakültesinde bir sağlıkçı, " Masker uyarısı yaptığı için" darp edildi. Sağlıkçının durumu kritik ve hemen ameliyata alındı.İstanbul Çapa Tıp fakültesi hastanesinden kötü bir haber geldi. Hastanenin genel dahiliye bölümünde çalışan Rıfat Babayiğit, maske takması için uyarıda bulunduğu hasta yakını tarafındna darp edildi. Gözünden yaralanan sağlık çalışanı acil olarak ameliyata alındı.İşte o görüntüler!

Akbank 200 bin TL ödeme hazırladı! TC kimlik numarasına göre bu ay sonuna kadar ÖDENECEK! Akbank 200 bin TL ödeme hazırladı! TC kimlik numarasına göre bu ay sonuna kadar ÖDENECEK!