Cardano ADA Coin Coinbase desteği

Yapılan açıklama da; “Şu anda Coinbase Pro, yalnızca Shelley adreslerine (adres1 ile başlayan adresler) para çekme işlemlerini destekliyor. Tüm Cardano adresleri (Byron & Shelley) için tam destek kısa süre içinde etkinleştirilecektir.

Ekonomi 18.03.2021 - 22:36 04.05.2021 - 04:20 İlan35
Yapılan açıklama da;

“Şu anda Coinbase Pro, yalnızca Shelley adreslerine (adres1 ile başlayan adresler) para çekme işlemlerini destekliyor. Tüm Cardano adresleri (Byron & Shelley) için tam destek kısa süre içinde etkinleştirilecektir. "

Yapılan son blog bilgilendirmesine göre Coinbase, kullanıcılarının artık Cardano (ADA) Coinbase Pro hesaplarına yatırabileceklerini ortaya koyuyor.

Bu yapılandırma içerisin de hayata geçen Cardano listesi, Coinbase'in Polygon (MATIC), Skale Network (SKL) ve SushiSwap (SUSHI) desteğini aniden başlatmasından günler sonra geldi. Üç altcoin de kripto borsasında listelendikten sonra yeşil bölgede işlem gördü.

Coinbase'in duyurusunun hemen ardından Cardano, 15 günlük düzeltmesinden çıktı. Akıllı sözleşme platformun da  artış CoinMarketCap göre, $ 1.29 bir yüksek seviyesine $ 1 ila 24 saat arasında bir süre içinde% 28 olarak noktaladı.

Coinbase yaptığı bir diğer açıklama da , ADA'nın yalnızca Coinbase Pro'da mevcut olduğunu ekliyor. Kripto borsası, altcoin'i Coinbase.com'da listelemeye karar verirse ayrı bir duyuru yapacağını belirtiyor.

“Şu anda Coinbase Pro, yalnızca Shelley adreslerine (adres1 ile başlayan adresler) para çekme işlemlerini destekliyor. Tüm Cardano adresleri (Byron & Shelley) için tam destek kısa süre içinde etkinleştirilecektir. "

Tüm bu gelişmelerin yanı sıra bir gelişme de;

Erken aşama protokolleri ve merkezi olmayan uygulamaları (dApps) desteklemek için oluşturulan topluluk odaklı bir girişim olan Cardano'nun Project Catalyst'i, manşetlerden düşmüyor. Hatta söz konusu dönemde IOHK'ya göre “dünyanın en büyük DAO'su” haline geldi.

ALTCOİNLERCardano: 'Dünyanın en büyük DAO'su', NFT'ler ana ağda yükseldikçe büyümeye devam ediyorSamyuktha SriramYayınlanan 1 hafta önce açık 11 Mart 2021Tarafından Samyuktha Sriram

Kaynak: Pixabay

Erken aşama protokolleri ve merkezi olmayan uygulamaları (dApps) desteklemek için oluşturulan topluluk odaklı bir girişim olan Cardano'nun Project Catalyst'i, geçtiğimiz haftalarda pek çok manşet aldı. Hatta söz konusu dönemde IOHK'ya göre “dünyanın en büyük DAO'su” haline geldi.

Şu an itibariyle, Fon 4 1 milyon doların üzerinde para topladı. Bununla birlikte, aynı şekilde, IOHK'dan bir temsilciye göre hedef yıl sonunda en az 15 milyon dolar gibi görünüyor.

Burada, bu girişimin yanı sıra Cardano ağının da yakın zamanda önemli bir güncelleme geçirdiğini belirtmekte fayda var.

Cardano blok zincirinin yerel belirteçler oluşturmak için akıllı sözleşmeler gerektirmediği göz önüne alındığında, kullanıcılar yine de ağdaki yerel varlıkları basabilir. Bu işlevsellik, NFT’lere göre olumlu gözlenmekte.  DappRadar'dan alınan verilere göre, Şubat ayı ilk 3 NFT blok zincirinde% 400'lük bir büyüme bildirdi.

Coinbase’sin yaptığı açıklamanın tam metni;

Platformda yeterli ADA arzı sağlandığında, ADA-USD, ADA-BTC, ADA-EUR ve ADA-GBP'de alım satım yapıldığında , sipariş defterleri üç aşamada , yalnızca sonradan, yalnızca sınırlı ve tam alım satım olarak başlayacaktır . Herhangi bir noktada yeni sipariş defterlerinden biri sağlıklı ve düzenli bir piyasa için değerlendirmemize uymuyorsa, kitabı tek bir durumda daha uzun süre tutabilir veya Ticaret Kurallarımız uyarınca ticareti askıya alabiliriz .

Her sipariş kitabı aşamalardan geçerken Coinbase Pro Twitter hesabımızdan tweet'ler yayınlayacağız .

Cardano (ADA) , yüksek enerji maliyetleri olmadan işlemleri doğrulayan bir proof-of-stake mutabakat protokolü (Ouroboros olarak adlandırılır) üzerine inşa edilmiş bir blok zinciri platformudur. Cardano'daki geliştirme, Cardano'nun "benzersiz güvenlik ve kararlılık için kanıta dayalı geliştirmeyi sürdürmesine" olanak tanıyan Haskell programlama dilini kullanır. Blockchain'in yerel jetonu ADA, adını 19. yüzyıl matematikçisi Ada Lovelace'den almıştır.

ADA henüz Coinbase.com'da veya Tüketici mobil uygulamalarımız aracılığıyla kullanılamıyor. Bu destek eklendiğinde ve eklendiğinde ayrı bir duyuru yapacağız.

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@