Ayçiçek Yağı, makarna, salça, tereyağı, süzme yoğurt, salatalık, hindi pirzola, tuvalet kağıdı ve nohut için Carrefour önemli indirimler sundu. Yeni fiyatlar A101 ve BİM’i adeta şoke etti.

Vatandaşlar en ucuz ürünleri almak için adeta marketler arasında mekik dokuyor. Bu anlamda her vatandaşın en fazla uğrdığı yer Carrefour olarak öne çıkıyor. Carrefour yeni aktüel ürünler listesini herkes ile paylaştı. Carrefour cazip fiyatlarıyla oldukça öne çıkmaya devam ediyor. Bu anlamda yeni açıkladığı katalog yoğun ilgi çekmiş durumda. Bu fiyatlar, enflasyon oranlarını olumlu yönde arttıracağı gibi alım kuvveti iyice düşen vatandaşlar amacıyla de resmen can suyu olacak gibi duruyor. İşte, Carrefour indirimlerine dair merak edilen bütün detaylar.  

Carrefour markette indirimli ürünler 

Carrefour indirimde adeta çığır açtı! Şaşkına çevirdi! Yeni fiyatlar A101 ve BİM’i gücendirdi! Carrefour marketleri, yıllardır milyonlarca vatandaş doğrultusundan tercih edilen ve indirimli ürünlerle halkın ekonomisine can suyu olan alış veriş noktalarıdır. Carrefour, artan enflasyon değerlerine inat çoğu kampanya fırsatıyla müşterilerine en kaliteli ürünleri makul fiyatlardan sağlamaya devam ediyor.

Geçtiğimiz zamanlarda belirtiler Carrefour indirim kataloğunda her evde bulunması gereken esas gereksinim malzemelerinin yanında Ayçiçek Yağı, makarna, salça, tereyağı, süzme yoğurt, salatalık, hindi pirzola, tuvalet kağıdı ve nohutta oldukça indirim olacağı söylendi. Bu durum, kişilerin bir anda Carrefour marketlerine akın etmelerine sebep olacak gibi duruyor.  

Carrefour fiyat listesi belli oldu

İçim 1000 gr Tereyağı 91,75 Liradan satılıyor

İçin 1 LT Ayran 6,95 Liradan satılıyor

Eker 500 gr Süzme Yoğurt 15,95 Liradan satılıyor

Eker Kaymaksız Yoğurt 2000 gr 23,95 Liradan satılıyor

Carrefour 1 KG Nohut 17,50 Liradan satılıyor

Carrefour Salça 8,25 Liradan satılıyor

Carrefour Salatalık 6 Liradan satılıyor

Yudum 1 LT Ayçiçek Yağı 56,50 Liradan satılıyor

Biryağ 2 LT Ayçiçek Yağı 89,50 Liradan satılıyor

Yudum 2 LT Ayçiçek Yağı 98,50 Liradan satılıyor

Carrefour Köfte Çeşitleri 81,90 Liradan satılıyor

Ayçiçek Yağı ve Toz Şeker İndirimleri Yakında Bitiyor! Alışverişte Fırsatları Kaçıranlar Çok Üzülecek! Ayçiçek Yağı ve Toz Şeker İndirimleri Yakında Bitiyor! Alışverişte Fırsatları Kaçıranlar Çok Üzülecek!

Banvit Hindi Pirzola 25,90 Liradan satılıyor

Carrefour Piliç Pirzola 34,90 Liradan satılıyor

Ace Çamaşır Suyu 9,90 Liradan satılıyor

Silen 32’li Tuvalet Kağıtı 59,90 Liradan satılıyor