Carrefour'un yeni aktüel ürünler kataloğuna ilgi büyük. Sizler de hijyen ürünlerindeki fırsatı kaçırmak istemiyorsanız güncel fiyat listesine göz atabilirsiniz. Carrefour indirimleri kaç gün sürecek? Deterjandan hijyen ürünlerine kadar pek çok çeşit üründe kampanya mevcut.

Carrefour, müşterilerin en iyi şekilde ürünlerden yararlanması için indirimli kampanyaları sunuyor. Ocak ayı içerisinde deterjan ürünlerinde cidid şekilde indirim uygulandı. Eğer bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken şeyden söz edelim. Güncel detaylarıyla birlikte Carrefour kampanyasına ilgi büyük.

Deterjan Ürünlerinde İndirime Gidildi!

Carrefour, deterjan ürünlerinde fiyatları iyice düşürdü. Son zamanlara damgasını vuran bu fırsatla birlikte eğer hijyen ve temizlik alanında ihtiyacınız var ise bu fırsatı kaçırmamalısınız. Öte yandan hem bulaşık makinesi hem de elle bulaşık yıkayanlar için ayrı kampanyalar sunuluyor. Market, aldığı karar neticesinde pek çok ürüne indirim uyguladı ve bazı ürünlere zam yapmayı erteledi. Dolayısıyla bu kampanya dahilinde sizleri nelerin beklediği hakkında detayları aktaracağız.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Carrefour Güncel İndirimler

Bingo bulaşık deterjanı 4 kg fiyatı 88,90 TL idi. Ancak yapılan indirimle birlikte fiyatı 66,68 TL'ye düştü. Doalyısıyla bu üründe yüzde 25 indirim uygulandı. Sizler de sınırlı süreli bu kampanyayı değerlendirebilirsiniz.

  Finish Quantum Özel seri 5 tablet bulaşık makinesi deterjanı fiyatı ise normalde 199,90 TL idi. Kampanya sonrasında 70 TL'lik indirim uygulandı ve  129,90 TL'ye düştü.Yüzde 25 oranındaki indirim ses getirdi.  

Alo Platinum 7 kg Fairy etkili beyazlar Aquapudra toz deterjanı fiyatında da aynı şekilde fiyat bir anda düşüverdi. 192,55 TL'ye satılan ürünü artık 154,04 TL'ye satın alabileceksiniz.

aktüelfotocarrefouraktüelfotocarrefour3aktüelfotocarrefour2