Çatı Katı Aşk 30 Temmuz var mı yok mu? Çatı Katı Aşk 4. bölüm ne zaman yayınlanacak

Çatı Katı Aşk bu hafta var mı yok mu? Çatı Katı Aşk 30 Temmuz yayınlanacak mı? Yeni bölüm ne zaman? Çatı Katı Aşk bitecek mi? her yerde aranmaya başladı. Başrollerini Furkan Andıç,  Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz'in paylaştığı Çatı Katı Aşk ba

Gündem 26.07.2020 - 21:18 04.05.2021 - 04:25 İlan35

Çatı Katı Aşk bu hafta var mı yok mu? Çatı Katı Aşk 30 Temmuz yayınlanacak mı? Yeni bölüm ne zaman? Çatı Katı Aşk bitecek mi? her yerde aranmaya başladı. Başrollerini Furkan Andıç,  Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz'in paylaştığı Çatı Katı Aşk bayram haftasında ekranlara gelecek mi çok merak ediliyor. Çatı Katı dizisinde; geniş ve sımsıcak bir aileye iki yabancı misafirin dahil olmasıyla başlar. Dayanışmayla ve birbirine tutunarak yaşayan bu aileye minik bir “yalan”la katılan Ateş ve Yasemin, bu çatının altında önce aşkla çarpışacak, sonra yalanlarıyla sınanacak ama zaman içinde dostluğu, paylaşmayı ve sevgiyi göreceklerdir. Çatı Katı, hayata yeni atılanların, sırtında dünyaları taşıyanların, yuvayı ilmek ilmek örenlerin yani bizim, hepimizin hikayesidir aslında. Ama hepsinden öte bir aşk hikayesidir.Karakterleri birbirine taban tabana zıt, farklı sosyal sınıflardan ve kültürlerden gelen Ateş, Ayşen, Demir ve Yasemin’in ailelerini karşılarına alma pahasına aşklarında direnmelerinin hikayesidir. Hayat gençleri yine boylarından büyük dertlerle baş başa bırakırken, hasretini duyduğumuz bu aile, kuvvetli bağlarıyla her şeyin üstesinden gelip bir arada kalmayı başarabilecek midir? Peki gelelim Çatı Katı Aşk 30 Temmuz akşamı ekranlara gelecek mi?

Çatı Katı Aşk 30 Temmuz ekranlara gelecek mi?Normalde her hafta perşembe akşamı ekranlara gelen Çatı Katı Aşk dizisi bu perşembe yani 30 Temmuz akşamı Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.Çatı Katı Aşk 4. bölümde neler olacak?Çatı Katı Aşk yeni bölümde; düğünü basan Ateş'in babası Asaf, herkesi tehdit ediyor! Düğün esnasında Asaf'ın bağırması ile herkes büyük şaşkınlık yaşamaktadır. Ateş ve hala Gülizar, Asaf'ı karşılarında görmenin şokunu yaşarken gelişecek olan çirkinliklerinde farkındadırlar. Beklendiği gibi olur ve Asaf ağzına geleni söylemeye başlayarak herkesi tehdit eder. Başta Ateş olmak üzere Celal ve Demir de, kendilerini suçlayan Asaf'a karşı dik durarak kendilerini savunurlar. Ayşen ise, Ateş'in içine düştüğü bu olumsuz gelişmeleri üzülerek izler.


Gelişmelerden Haberdar Olun

@