Yaz dizisi olarak başlayan Çatı Katı final mi yapıyor ? Çatı Katı Aşk final yapacak sosyal mecrada çok büyük tepkilerle rabse  edilirken Özellikle de cumartesi akşamları Kanal D ekranının yaz dizisi olan Çatı Katı Aşk final mi yapacak sorusu ile adeta Goo

Yaz dizisi olarak başlayan Çatı Katı final mi yapıyor ? Çatı Katı Aşk final yapacak sosyal mecrada çok büyük tepkilerle rabse  edilirken Özellikle de cumartesi akşamları Kanal D ekranının yaz dizisi olan Çatı Katı Aşk final mi yapacak sorusu ile adeta Google'ı aşındırıyor. Peki Çatı Katı Aşk dizisi final mi yapacak?  Çatı katı Aşk dizisi ile alakalı tüm final detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Çatı Katı Aşk final ne zaman?


Ilk perşembe akşamları başlayan sonrasında yeni sezon dizilerinin başlaması ile birlikte cumartesi günleri yayınlanmaya başlayan Çatı Katı Aşk dizisi O zamandan beri reytinglerde üst sıraya çıkamamıştır. Gerek senaryo değişikliği gerek oyuncu değişikliği  gerekse de gün değişikliğe yapılsa da Çatı Katı Aşk dizisinin akıbetini değiştiremedi. Ilk romantik Bir Aşk Hikayesi olarak karşımıza çıkan Çatı Katı Aşk dizisi komedi tarzında yayınlanması ile reytinglerinde daha da kötüleşmeye maruz kalmış iken Çatı Katı  Aşk dizisinin yayından kaldırıp kaldırılmayacağı da merakla araştırıldı. Yapılan değişikliklerin de geçerli olmadığı Çatı Katı Aşk dizisinde Ezgi şenler'in yerine Selin Şekerci getirilmişse de Çatı Katı aşk dizisi ve final iddialarına ayyuka çıkarmadı.

Çatı’da alev sürüyor


Komedi tarzında başlayan Çatı Katı Aşk dizisinde reytingler adeta yerlerde sürünmeye başladı.  Yani Çatı Katı Aşk dizisi Kanal D ekranlarında bu hafta yayınlanacak olan son bölümü ile final yapacak diye söyleniyor. Her yolun denendiği ancak reytingleri altüst edemeyen Çatı Katı Aşk final haberleri doğrulandı.  Peki Çatı Katı Aşk dizisi ne zaman final yapacak? Geçtiğimiz aylardan beri Özellikle de sosyal medya hesabında paylaşım yapan dizi izleyicleri  final yapmasın şeklinde açıklamalarda  bulunmaktaydı . Ancak sayılı izleyici kapasitesine hakim olan Çatı Katı Aşk dizisi kesin olarak final yapacak. Peki Çatı Katı Aşk final bölümü ne zaman?

Çatı Katı Aşk apar topar kaldırılıyor


Çatı katı Aşk 16. bölüm fragmanı Geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Çatı Katı Aşk dizisinin yayınlanan fragman ile birlikte final yapacağız da kesinleşti.  Final Bölümü olarak paylaşılan fragman sonrasında Çatı Katı Aşk dizisi 16. bölümü ile final yapacak