Cebinde Ziraat Bankası kartı olanlar için duyuru var! Bankaya gitmeyin, 100.000 TL hesabınıza yatsın!

Devlet bankası Ziraat Bankası yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte 2022 yılında adından en çok söz ettiren ve ençok ihtiyaç kredisi başvurusu alan bankaların başında gelmektedir. Devlet bankası olan Ziraat Bankası, resmi internet siteleri üzerinden de yapmış oldukları duyurularda başvurularını gerçekleştirerek hızlı bir şekilde kredi imkanından faydalanacak olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde ihtiyaç kredisi vermektedir. 

Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti! Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti!

ZİRAAT BANKASI KREDİ BAŞVURUSU

Yapılan son kredi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 100000 TL'ye kadar kredi ödemeleri Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden ödeniyor. Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden kredi kullanmak isteyen kişilerin banka hesabı, Ziraat Bankası üzerinde olması ve kendi hesapları üzerinden internet bankacılığı şifresi oluşturması gerekmektedir. 

Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvuruları ile birlikte kredi işlemlerinizi 100 bin TL olarak onay almanız durumunda, şubelere gitmeden hesaplarınızı ödemeler yatırılmaktadır. 

Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden başvuru gerçekleştirmek isteyen kişilerin özellikle emekli olması durumunda emekli maaş hesapları üzerinden başvuruları gerçekleştiriliyor. Emekli olan kişiler, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirmeleri halinde ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olan bu kredi kampanyasına katılabilmektedir. 

Pazartesi ve cuma günleri arasında ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere Ziraat Bankası banka şubeleri üzerinden de hizmet vermektedir. Düşük faiz oranları ile birlikte Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan kişilere banka şubelerinden bireysel müşteri temsilcileri destek vermektedir.