Harun Komiser, Behzat Ç'nin ilk yıllarında yer almıştı. Karakter dizinin vazgeçilmezlerinden biri haline geldi. Şimdi ise Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç Hikayesi dizisi ile ekranlara dönüş mü yapacak? Fatih Artman konuyla ilgili neler söyledi?

Ah Belinda Filminin Konusu Nedir? Neslihan Atagül’den Muhteşem Performans… Ah Belinda Filminin Konusu Nedir? Neslihan Atagül’den Muhteşem Performans…

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç Hikayesi dizisinin yeni bölümleri yayınlanırken önemli bir iddia ortaya atıldı. Harun Sinanoğlu diziye geri mi dönüyor? Fatih Artman'ın hayat verdiği Harun Komiser, yıllarca sosyal medyanın dilinden düşmedi. Behzat Amir ile Harun Sinanoğlu'nun harika ikili olduğu düşünülüyordu. Ancak yeni sezonda Behzat Ç'nin oyuncu kadrosunda kendisini göremedik. Gelen son haber ise izleyicileri heyecanlandırdı.

Fatih Artman Diziye Dönüyor mu?

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç Hikayesi dizisinde Fatih Artman yani Harun Komiser'i göreceğimize dair çok önemli paylaşımlar yapıldı. Sosyal medyada bazı sayfalar, ünlü oyuncunun yapımcı ile el sıkıştığını söyledi. Konuyla ilgili büyük bekleyiş sürüyor.

Fatih Artman Açıklama Yapmadı

Ancak Fatih Artman'ın konuyla ilgili sessizliği devam ediyor. Dolayısıyla ünlü ismin diziye ne zaman dahil olacağı henüz netleşmedi. Açıkçası kendisinden olumlu bir açıklama da gelmediği için diziye katılmamış da olabilir. Asılsız olabileceği düşünülen iddialarla ilgili bilgi vermeyi sürdüreceğiz.

İzleyiciler Harun Komiser'i Özledi!

Behzat Ç'yi ve Erdal Beşikçioğlu'nu yakından takip eden izleyiciler, Harun Komiser'i canlandıran Fatih Artmanı da özledi. Dolayısıyla ikilinin tekrardan bir araya gelmelerini çok istiyorlar. Ancak bunun bir mümkünatı olmayacakmış gibi gözüküyor. Neden aynı dizide oynamadıkları ise sır gibi saklanmakta.