CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ağabeyi Celal Kılıçdaroğlu nereli? Celal Kılıçdaroğlu hangi partili? Celal Kılıçdaroğlu milletvekili mi? Celal Kılıçdaroğlu kaç yaşında? Celal Kılıçdaroğlu açıklamaları! Celal Kılıçdaroğlu evli mi? Kemal Kılıçdaroğ

Yeni Yıla Girmeden Alabilirsiniz! Tüm Emeklilere 3000 TL Ödeme Yapılacak Yeni Yıla Girmeden Alabilirsiniz! Tüm Emeklilere 3000 TL Ödeme Yapılacak

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ağabeyi Celal Kılıçdaroğlu nereli? Celal Kılıçdaroğlu hangi partili? Celal Kılıçdaroğlu milletvekili mi? Celal Kılıçdaroğlu kaç yaşında? Celal Kılıçdaroğlu açıklamaları! Celal Kılıçdaroğlu evli mi? Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi kim? HDP'li mi? Celal Kılıçlardoğlu son açıklamaları!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi olan Celal Kılıçdaroğlu, abisine karşı yaptığı açıklamalarla gündem olmaya devam ediyor. Son olarak HDP binası önünde açıklama yapan Celal Kılıçdaroğlu yine gündem oldu.

Diyarbakır'da HDP binası önünde evlat nöbeti tutan ailelerinin yanına giden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi, Milli Beka Hareketi Genel Başkan Yardımcısı Celal Kılıçdaroğlu yine gündem açıklamalar yaptı.

"BEN DE AĞABEYİMİ HDP'DEN İSTİYORUM"Celal Kılıçdaroğlu elinde "Ben de ağabeyimi HDP'den istiyorum" pankartı taşıdı!

Celal Kılıçdaroğlu, "Ben şaşkınım neden buraya gelmiyor. Fakat bu insanlar burada çocuklarını bekliyor. Annelerin yüzünü güldürelim artık. HDP eş başkanlarına burada sesleniyorum, dağdaki masum çocukları serbest bırakın. Anneler Günü'nde nasıl ki bir gül veriliyorsa çocuklarımız da bir güldür. Annelerine teslim edin.

Ağabeyim Kılıçdaroğlu da 'Dostlarım' dediği HDP'ye ve İyi Parti'ye bağlı kaldı. Bunlara bağlı kaldıkça buraları görmezden geldi. Diyarbakır'da CHP'nin il ve ilçe teşkilatları neden buraya gelmiyor.

"CHP'DE HIRSIZLIK VE FUHUŞ VAR"

Gelsinler sahip çıksınlar buradaki annelere. Para ve pul istemiyorlar, evlatlarını istiyorlar sadece. Bir CHP'nin il ve ilçe başkanlarının taciz olaylarına mahkum oluyorsa, Didim Belediye Başkanı tacizden dolayı neden tutuklanmıyor ? CHP'lilerin yaptıkları zaten hırsızlık ve fuhuş, ne ararsan var. Rüşvet hepsi var bunlarda. Ağabeyimin dostları dediği zaten HDP'dir" dedi.