Cem Adrian'ın son hali hayrete düşürdü! Kerem Bürsin çakması olmuş yorumları çok kızdırdı

Ünlü şarkıcı Cem Adrian'ın yeni imajı şaşkınlık yarattı! Yeni fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşan ünlü şarkıcı yeni hali ile Kerem Bürsin’e benzetildi.

Magazin 18.06.2021 - 22:48 18.06.2021 - 22:48 Volkan Arık

Son dönemlerin en çok sevilen şarkıcılarından olan Cem Adrian imaj değiştirdi. Sosyal medya hesabından yeni fotoğraflarını paylaşan şarkıcının son hali ise görenleri hayrete düşürdü. Saçlarını sarıya Boyatan ve İmaj değiştiren şarkıcı bu haliyle Kerem Bürsin’e benzetildi.

Cem Adrian yeni İmajını sosyal medya hesabından paylaştı. Uzun süreden beri yeni şarkı çıkarmayan ve bir hayli sessiz olan şarkıcı adeta bambaşka biri haline dönüştü. Sosyal medyada da çok konuşulan yeni fotoğraflarda Cem Adrian adeta Kerem Bürsin çakması olarak lanse edildi.

cem-adrianin-son-hali-hayrete-dusurdu

BAMBAŞKA BİRİ HALİNE DÖNÜŞTÜ

Her zaman mütevazi kişi değil o tanımam aynı zamanda şarkıları da çok sevilen Cem Adrian uzun zamandan beri ortada görünmüyordu. Bir süredir sosyal medya hesabından da hiç paylaşım yapma yani şarkıcı bugün yeni İmajını paylaştı. Ancak Cem Adrian'ın yeni halini görenler tanıyamadı. Özellikle Fotoğraflarında kendisi gibi görünmeyen Cem Adrian'ın saçlarını sarıya boyatması ve Kerem Bürsin'in imajına yakın bir imaja ulaşması şaşkınlık yarattı.

cem-adrianin-son-hali-hayrete-dusurdu-kerem-bursin-cakmasi

KEREM BÜRSİN ÇAKMASI OLMUŞSUN YORUMLAR

Cem Adrian'ın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafları gören takipçileri ise adeta şoka girdi. Birçok kullanıcı Kerem Bürsin çarpması olmuşsun yorumları yaparken bazı kullanıcılar ise ünlü şarkıcının yeni İmajını çok beğendiklerini söyledi. Sosyal medyada birçok takipçisine yanıt vermesi ile tanınan Cem Adrian ise kendisine çakma gibi olmuşsun yorumunu yapan takipçilerine gülücük atarak karşılık verdi.

cem-adrianin-son-hali-hayrete-dusurdu-kerem-bursin-cakmasi-olmus-yorumlari

CEM ADRİAN KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

Cem Adrian 30 Kasım 1980 tarihinde Edirne'de dünyaya geldi. Gerçek adı Cem Filiz olan ünlü müzisyen besteci Fazıl Say'ın daveti üzerine Bilkent Üniversitesi müzik ve sahne sanatlarında Özel Öğrenci statüsü ile girdi ve eğitim aldı nota Boşnak kökenli olan Cem Adrian Yugoslavya göçmeni bir ailenin ikinci çocuğudur. Cem Adrian Ortalama bir insandan 3 kat daha uzun Ses tellerine ve 4.5 oktavlık ses genişliğine sahiptir. Sahne soyadı olarak Adrian kullanan ünlü müzisyen bu soyadını doğduğu ve büyüdüğü Edirne şehrinin antik çağlardaki ismi olan Hadrianoupolis’ten esinlenerek kullanmaya başlamıştır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@