Cem Garipoğlu 2009 yılında Münevver Karabulut'u canice katletmişti. Genç kızın cesedi bir çöp konteynırında başı ve gövdesi ayrılmış şekilde bulunmuştu.

Zengin ve güçlü ailesi olan katil Cem Garipoğlu aylarca kaçmayı daha doğrusu kaçırılmayı başarmıştı. Tepkin seslerin ve bulunmamasına dair tepkilerin yükselmesi ve yakalanmamasına dair kanıtların çoğalması üzerine 197 gün sonra basına yakalanarak poz verdirttirilmişti.

129503_cover

Ancak tabi ki Cem Garipoğlu yine kurtulmayı başarmıştı. İddialara göre Cem Garipoğlu hapiste intihar etmişti. Ancak buna inanan bir kişi bile çıkmamıştı. Davada Cem Garipoğlu'nun ailesi de yardım ve yataklıktan sözde ceza almıştı.

Cem Garipoğlu öldü mü? Cem Garipoğlu mezarı nerede? Cem Garipoğlu gerçekten öldü mü? Cem Garipoğlu nereye kaçırıldı? Cem Garipoğlu cesedini gören oldu mu?

319c9182-c5e5-4e22-bed6-d0497bc5fc73-e1416513512640

Cem Garipoğlu'nun ailesinin bugün yaptığı insanlık ve akıl dışı paylaşımdan sonra yıllar sonra yeniden Cem Garipoğlu ölmedi iddiaları kuvvetlendi.

Sosyal medyada Cem Garipoğlu'nun ölüdğünü düşünen gerçekten var mı? yorumları yapıldı. Cem Garipoğlu'nun babası ve amcasının cinayete yardım ettiği, diğer aile üyelerininde delilleri yook ettiği öğrenilmişti.