Şu an evli olmayan oyuncunun özel hayatı ile ilgili de bilgiler paylaşılmamakta. Cem Kılıç Nereli? 4 Ocak 1978 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiş Cem Kılıç.

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar
Şu an evli olmayan oyuncunun özel hayatı ile ilgili de bilgiler paylaşılmamakta.

Cem Kılıç Nereli?


4 Ocak 1978 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiş Cem Kılıç. İlkokul, ortaokul ve lise dönemleri de yine Ankara’da geçmiş yakışıklı oyuncunun. Lise eğitiminin ardından oyunculuk eğitimi alabilmek için yurt dışına gitmiş. Amerika’da Medya ve İletişim alanında eğitim alan Cem Kılıç başarılı bir şekilde mezun olmuş ve diplomasını almıştır. Üniveriste eğitimi biten Cem Kılıç Amerika’dan tekrar Türkiye’ye de bu vesile ile taşınmış.

Cem Kılıç Kaç Yaşında?


Oğlak burcu esmer oyuncunun 4 Ocak 1978 tarihinde doğduğunu bilmekteyiz. Güncel tarihimize göre yaptığımız hesaplamalar gösteriyor ki Cem Kılıç 43 yaşındadır. Orta yaşlarında olan oyuncunun özellikle gençlik yıllarında aktif oyunculuk yaptığını bilmekteyiz. Şimdilerde yetenekli oyuncu yeni işlere imza atmıyor ve sosyal medyada da aktif bir katılımı yok.

Cem Kılıç Dizileri


Ankara’da başlayan hayatına oyunculuk sevdası ile Amerika’da devam eden oyuncu Cem Kılıç okulu bitip Türkiye’ye geri döndükten kısa bir süre sonra ilk işi ile televizyon ekranlarına çıkmıştır. Cem Kılıç televizyon ekranlarına ve dizi sektörüne 1996 senesinde Tatlı Bediş dizisi ile katılmıştır. Bu kült çalışmayı hemen ardından 1998 senesinde Sıcak Saatler izlemiştir. Hız kesmeden çalışmalarına devam eden oyuncu 2000 senesinde Hayat Bağları dizisi ile yine ekranlara çıkmıştır. Tüm bu çalışmaları bir yana oyuncu 2002 senesinde öyle bir işe katılmıştır ki bu dizi Cem Kılıç’ın dönüm noktası olmuştur. Evet 2002 senesinde Türk Televizyonlarının unutulmaz dizisi Ekmek Teknesi’nde gördük Cem Kılıç’ı dizideki replikleri, karakterinin özellikleri ile Türk halkı Cem Kılıç’ı çok sevdi. Mahallenin delikanlısı “Korkut” karakterini canlandırıyordu Cem Kılıç Ekmek Teknesi dizisinde. En meşhur repliği ile “Lan Jale” ile başlayan iltifatlar dolu sözleri oluyordu. O dönem genç aşıklar Cem Kılıç ve onun canlandırdığı “Korkut” karakterini çok örnek almıştır.

Uzun süren Ekmek Teknesi serüveninden sonra da Cem Kılıç çalışmalarına devam etmiştir. 2005 senesinde Çapkın dizisinde, 2006 senesinde ise Ah polis olsam adlı dizide rol almıştır. 2007 senesinde Hayal ve Gerçek adlı dizide de rol alan Cem Kılıç bu dizi ardından bir süre ekranlara ve çalışmalarına ara vermiştir. Ekmek teknesindeki yükselişinden sonra yaptığı diğer işlerde de başarılı olsa da ekmek teknesi kadar çarpıcı olamaması bu kararında etkili olmuş olabilir. 5 yıllık bir aranın ardından 2012 senesinde Cem Kılıç Dinle Sevgili dizisinde rol almıştır.

Cem Kılıç çeşitli sinema filmlerinde ve tiyatro oyunlarında da görev almış başarılı işlere imza atmıştır. 2004 senesinde Okul 2009  senesinde Süpür sinema filmleri buna örnek olarak verilebilir.  İyi bir yabancı dili ve akademik oyunculuk konusunda donanımlı biridir. Zira unutulmaz dizideki unutulmaz rolü ile karakter oyunculuğu ve genel olarak oyunculuk konusundaki yetkinliklerini herkese kanıtlamayı başardı. Sosyal medyayı pek aktif kullanmayan oyuncu yakın zamanda yeni işlerde çalışmayı düşünüyor mu merak konusu? Hayranları da başarılı oyuncudan gelecek mutlu edici bir haber bekliyor. Henüz orta yaşlarındaki Cem Kılıç daha bir çok başarılı rol ile Türk Televizyon tarihine kıymetli diziler kazandırabilir.