Dünya Basın Tarihi'nde olmayan bir ifşa ile tüm gündemi kiltleyen Sedat Peker ifşası sonrası, Peker ile kavgası sonucu patronunu adeta yakan Cem Küçük merak konusu oldu. Cem Küçük kovuldu iddiaları şimdiden başladı bile...

Cem Küçük, ifşa videoları ile gündem olan Sedat Peker’in elinde önemli şeylerin olmadığını sadece blöf yaptığını iddia etmişti ki, Peker tarafından yayınlanan video ile sadece kendisini değil beraberinde üç erkeği daha yaktı...

Bu Varlık Barışı Öncekilerden Çok Farklı! "Masum" Değil Denildi Ve Detayları, Nedeni, Nasılı Açıklandı! Bu Varlık Barışı Öncekilerden Çok Farklı! "Masum" Değil Denildi Ve Detayları, Nedeni, Nasılı Açıklandı!

Sedat Peker ve Cem Küçük kavgasından da en sonunda yatak odası ifşası çıkıp, üstelikte bu ifşa bir LGBT videosu olup, ilişkiye giren üç erkekten birisi de Cem Küçük'ün patronu ve TGRT Genel Müdürü Prof Dr. Rasim Kaan Aytoğu olunca ilk akla gelen de Cem Küçük'ün akibeti oldu.

Sosyal medya bir taraftan videoda yer alan diğer iki erkeğin peşine düşerken, bir taraftan da Cem Küçük'ün işten atılıp atılmadığını merak etmeye başladı.

Ancak bu arada gündemdeki söylentiler ve iddialardan en dikkat çekenlerden birisi de, Cem Küçük'ün de bizzat bu videoda olduğu yönünde gerçekleşti.

Sonuç olarak Prof Dr. Rasim Kaan Aytoğu Cem Küçük ile mi birlikte? Seks kasetlerindeki Cem Küçük m? Rasim Kaan Aytoğlu evli mi? Eşi Kim? soruları adeta arama rekoru kırarken bu sorulara eklenen yeni soru ise "Cem Küçük, Sedat Peker'i tahrik ettiği için işten atıldı mı?" sorusu oldu.