Cem Yılmaz'ın oğlu Kemal için eski eşi Ahu Yağtu'ya ödediği 10 bin dolarlık nafaka sonunda icra konusu oldu ve Yılmaz'da icralık olan isimler arasında yer aldı.

Cem Yılmaz ödediği nafakayı son dönemde yaşanan döviz fırtınaları ile yüksek bularak mahkeme kararıyla 70 bin liraya düşürmüştü ki eski eş Ahu Yağtu'dan hamle gecikmedi.

Nafaka haberleri ile ünlenen Ahu Yağtu kararın kesinleşmediğini belirterek, "Kanunen nafakayı 10 bin dolar yatırmalı" diyerek ünlü ismi icraya verdi.

Cem Yılmaz 2012 yılında manken ve oyuncu Ahu Yağtu ile gerçekleştiği evlilik ve sonrasında evliliklerinden dünyaya gelen oğlu ile mutluluğu tatmıştı ki bu mutluluk uzun sürmedi.

Cem Yılmaz, NFT satın alanlara ödül vadediyor! - ShiftDelete.Net

Burcu Binici ve Tankurt Manas Kimdir? Neden Boşanıyorlar? İhaneti Affetmedi! Burcu Binici ve Tankurt Manas Kimdir? Neden Boşanıyorlar? İhaneti Affetmedi!

2013 yılında Ahu Yağtu'dan boşanan Cem Yılmaz bu boşanmanın ardından sürekli bir nafaka kavgası ile gündeme gelmişti. Mahkeme aylık 10 bin dolar nafaka ve Ahu Yağtu’ya 500 bin dolar tazminat ödenmesine karar vermişti ki, Türkiye'de yaşanan ekonomik gelişmeler Cem Yılmaz'ın nafaka hikayesini yine çıkmaza soktu.

Oğlu için senelerce 10 bin dolar nafaka ödeyen Cem Yılmaz, dolar kurunun fahiş artışından sonra nafakanın azaltılması için İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurmuş ve nafakayı dolar bazında değil artık 40 bin lira olarak ödemek istemişti.

Dava sonucunda mahkeme, Cem Yılmaz’ın 10 bin dolarlık nafakanın azaltılması talebini 70 bin lira olarak belirlenmesine karar vermişti ama Ahu Yağtu avukatı aracılığıyla kararı İstinaf Mahkemesi’ne taşıdı.

Cem Yılmaz karantina günlerini anlattı: Bugüne kadar bunaldım demedim

Yılmaz kararı kesinleşmeden nafakayı 70 bin lira olarak yatırınca Ahu Yağtu, eski eşini icraya vermekte tereddüt etmedi.

Yağtu nafakanın kanunen 10 bin dolar olarak yatırılması gerektiğini ifade ehamleyi yaptı ve  başarılı komedyen icraya konu olan nafakayı mahkeme kararına göre yatırdığını belirtti ve hakkında başlatılan icra işleminin kaldırılmasını talep etti.

Cem Yılmaz Hakkındaki Eleştirilere İsyan Etti: Ben miyim PKK'lı? - Medyafaresi