Aşklarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen yaklaşık 10 aydır birlikte olan Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya'dan kötü haber geldi. Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Bugün, ofisine girerken görüntülenen Cem Yılmaz'a uzun süredir birlikte görünt

Aşklarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen yaklaşık 10 aydır birlikte olan Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya'dan kötü haber geldi. Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Bugün, ofisine girerken görüntülenen Cem Yılmaz'a uzun süredir birlikte görüntü vermediği sevgilisi Serenay Sarıkaya soruldu.

Ünlü komedyen "Ayrıldınız mı?" sorusuna "Evet ayrıldık" cevabını verdi. İkilinin henüz neden ayrıldığı bilinmiyor.AŞKLARI NASIL BAŞLAMIŞTI?

Geçtiğimiz yıl sonunda birlikte olmaya başlayan çift, ilk olarak Yunanistan'da birlikte görüntülenmişti. Bir süre sonra Türkiye'de de objektiflere yansıyan ünlü çiftin aşkı, günlerce konuşulmuştu.

Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı Alice müzikalini ziyaret ederek aşkını ilan eden Cem Yılmaz, kısa süre sonra gazetecilere net bir şekilde birlikte olduklarını duyurmuştu.

Ardından sosyal medya hesaplarından da birlikte paylaşım yapmaya başlayan çift, ilişkilerini gözler önünde yaşamaya başlamıştı.