Cem Yılmaz, sevgilisi Deniz Bulutsuz'u dövdüğü iddiasıyla kariyeri biten Ozan Güven yerine Uraz Kaygılaroğlu'nu getirdi. Bundan böyle Cem Yılmaz projelerinde Ozan Güven değil Uraz Kaygılaroğlu yer alacak.

Cem Yılmaz'ın kadorsu değişti. Ünlü komedyen yakın arkadaşı Ozan Güven'in adının kadına şiddet olayına karışması üzerine yeni bir arayış içine girmek zorunda kaldı. Projelerinde yakın arkadaşları Ozan Güven ve Zafer Algöz'e yer veren ünlü komedyen Ozan Güven'i silmek zorunda kaldı.

Cem Yılmaz bugüne kadar çektiği Arog, GORA, Yahşi Batı, Karakomik Filmler, Arif V 216, Pek Yakında gibi film projelerinde hep aynı kadroyla çalışmıştı. Filmlerin kemik kadrosunsa yakın dostları Ozan Güven ve Zafer Algöz'e yer veren Cem Yılmaz kadorsunu değiştirmek zorunda kaldı.

OZAN GİTTİ URAZ GELDİ!

Ünlü komedyen Ozan Güven'in aratmayacak bir isim arayışına girdi ve son dönemin en başarılı ismi Uraz Kaygılaroğlu'nu seçti. Son olarak dram dizisine yer alsa da komedide başarısı kat ve kat fazla olan Uraz Kaygılaroğlu'nun Ozan Güven'i aratmayı bırakın çok daha başarılı olacağı düşünülüyor.

Cem Yılmaz'da bu deneyimi yeni dizi projesi Erşan Kuneri dizisiyle yaşamayı planlıyor. Netflix'e hazırladığı dizi projesi için Uraz Kaygılaroğlu ile anlaşan Cem Yılmaz'ın bundan sora tüm projelerinde Uraz Kaygılaroğlu ile çalışması bekleniyor.

OZAN GÜVEN EKRANLARDAN KOVULMUŞTU

Sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddia edilen Ozan Güven'in kamuoyu tepkisi nedeniyle artık ekranlarda yer alamayacağı düşünülüyor. Ozan Güven olaylar sonrası önce reklam yüzü olduğu İNG Bank kampanyasından ardından da dizis Babil'den çıkarılmıştı.