Bebek sahilinde yaşanan skandal görüntülerin ardından Cem Yılmaz bu defa "pas" demedi...

İstanbul'un Bebek sahilinde kaydedilen ve sosyal medyayı ayağa kaldıran önce cinsel ilişki görüntüleri ve sonrasında çıplak şahısın güneşlenme anları yoğun tepkilere ve tartışmalara neden olmuştu.

Bebek'te çekilen görüntüler sosyal medyada gündem olmuş ve İstanbul Valiliği'nden görüntülere ilişkin açıklama gelirken, şahısların medyada "Türk" olarak lanse edilmesi sonrası sonradan Türk Vatandaşlığı alan isimler olduğu ve bir tanesinin de yabancı asıllı olduğu ortaya çıkmıştı.

Magazine Siyaset Damga Vurdu! Kerem Fırtına HDP Kuruluna Girdi! Kerem Fırtına Kimdir? Nereli? Magazine Siyaset Damga Vurdu! Kerem Fırtına HDP Kuruluna Girdi! Kerem Fırtına Kimdir? Nereli?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'da Bebek sahilinde yaşanan rezalete sessiz kalmadı ve sosyal medya hesabından Bebek sahilinin havadan görüntüsünü yayınlayarak skandala yakışır bir gönderme yaptı.

Sosyal medya, İstanbul'un Bebek semtinde çekilen görüntüleri konuşmaya devam ederken sosyal medyaya damga vuran görüntülere Cem Yılmaz'dan İzel'in 'Bebek' şarkısı ile şöyle seslendi;