Ünlü komedyen Cem Yılmaz Twitter'da deliye döndü! Ağzına ne gelirse kendisine saldıran trollere saydı!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz Twitter'ı aktif şekilde kullanan isimlerden biri. Bazı kesimlerin de hedefinde olan Cem Yılmaz bu sefer deliye döndü!

15 temmuz milli birlik ve demokrasi bayramı vesilesiyel Twitter'da pek çok tweet atıldı. Çıkan tartışamlar derken Cem Yılmaz bugün yine TT'ydi. 

Sosyal medayda trollerin sıkça saldırısına uğrayan Cem Yılmaz bu sefer delirdi. Zaman zaman kendisini eleştiren takipçilerini de alıntılayıp kimi zaman ters cevaplar veren Cem Yılmaz bu sefer atılan iftiralar karşısında deliye döndü. 

Twitter'da sürekli olarak siyasi tartışmalarda TT olan Cem Yılmaz bu sefer artık dayanamadı. 15 temmuz darbesi vesilesiyle yine TT olan Cem Yılmaz bu defa ağzına ne gelirse yazdı. 

Ünlü komedyen daha fazla dayanamadı!

Son olarak Netflix için Erşan Kuneri dizisini çeken Cem Yılmaz filmini eleştirenleri alıntılayıp cevaplar vermişti. Ancak bu sefer konu siyasi iftiralar da olunca Yılmaz dayanamadı ve bela dahi okudu. 

Ünlü komedyen kendisine "Takma abi" yazanları dahi fırçaladı.

"ALLAH BELANIZI VERSİN"

Cem Yılmaz kişisel Twitter hesabından önce kendisinin demediği 15 Temmuz ile ilgili sözleri bir fotoğrafının altına yazıp paylaşanlara "Sosyal medyada yine hiç bir ilgim alakam olmayan yapıştırma 15 Temmuz sözlerini fotoğrafımla ismimle paylaşıp durdu, bir diğeri de küfür etti. Her sene bu pisliği yapıp duruyorsunuz. Allah belanızı versin. Bu kadar. Seneye de yapacaksanız onu da şimdiden peşin peşin versin." diye yazdı.

"KÜFÜR ETMEK İÇİN BAHANE YARATIYOR ADAMLAR HASTA BUNLAR"

Yılmaz daha sonra "Türkiye’de olumlu, olumsuz ne olursa, göktaşı çarpması dahil, benim birşey söyleme gerekliliğime inanmıyorum. Kendini aşırı önemseme hastalığım da yok, nedir benimle işiniz anlamadm. Küfür etmek için bahane bulamayıp bari uyduralıma geliyor iş" diyerek isyan etti.

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

Ünlü komedyen daha sonra şu tweetleri attı;

"30 SENEDİR NE İŞ YAPTIĞIM BELLİ KALKMIŞ PARALI ASKER YAZIYOR"

"Adam mesela evinde otururken 30 senedir ne iş yaptıgı belli birine paralı askersiniz vs niye yazar ya ;) Neyin askeri ? Hangi para dostum. Hayır bir manifestom olur bir hareketin lideriyimdir. Bi durum vardır. Yok oğlu yok. Devamlı bi huzursuz etme, dahil etme, iliştirme."

"İnsandan ümidimi kestim, çok oluyor. Yahu benimle ilgili hiç birşeyden haberiniz yok. Bari bundan haberiniz olsun. Hayatımda patronlu bir işte çalışmamışım adam tasman kimde Cem yazıyor ya :))) insan deli oluyor kuran çarpsın hasta bu insanlar. Ve kriminal tabiki"

TAKMA ABİ DİYENLERİ BİLE FIRÇALADI!

"Ve final. Takma abi! Vay canına şeytanın aklına gelmez ne büyük bir öneri! Breh breh"