Baht Oyunu Adan ile Bora aşkı gerçeğe taşındı! Bir dizi aşkı daha gerçek oldu! Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel baş başa romantik bir yemek yedi.

Kanal D'nin gençlere tarafından çok sevilen romantik komedi dizisi Baht Oyunu aşkı gerçeğe taşındı! Bir dizi aşkı daha gerçek oldu!

Baht Oyunu dizisinin başrol oyuncuları Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel sevgili mi? Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel aşkı belgelendi! Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel gerçekte aşk mı yaşıyor?

Baht Oyunu dizisinin izlenme sebebi olan Cemre Baysel herkesi kendine hayran bırakıyor. Dizinin izlenme sebebi olarak gösterilen Ada karkaterine hayat veren Cemre Baysel'in sevgilisi ve aşk hayatı merak ediliyordu. Dizinin hayranları Ada ile Bora aşkının gerçek olmasını isterken Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel yakınlaşması ileri boyuta taşındı.

Dizi aşklarının gerçeğe taşınması malum. Pek çok dizinin partnerleri aşklarını gerçek hayata yansıtmış ve hatta bazıları bu yakınlaşmaları evliliğe kadar taşımışlardı. 

Erkan Petekkaya ve Payman Maadi'yi Bir Araya Getiren Proje Heyecan Yarattı! Erkan Petekkaya ve Payman Maadi'yi Bir Araya Getiren Proje Heyecan Yarattı!

Özellikle romantik komedi yaz dizilerinde partnerlerin gerçek hayatta da yakınlaşmasına dair yapılan haberler dizinin izleyicilerinin etkileşimini almak ve reytingleri yükseltmek için iyi bir yol olmaya başladı. Bu kapsamda reklam aşkları, dizi aşkları da ortaya çıkmaya başladı.

Baht Oyunu dizisi düşen reytinglerini reklam aşkı haberleri ile yükseltmeye mi çalışıyor bilinmez ama Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel yakınlaşmasına dair yapılan haberler ileriye taşındı. İkili baş başa romantik bir yemek yedi. Mekan çıkışında magazinciler ile karşılaşan ikili arabalarına binerek ayrıldı.

Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel aşk mı yaşıyor yoksa reklam aşkı mı soruları sosyal medayda yankılanırken dizinin reytingleri Cemre Baysel'e rağmen ilk zamanki reytingleri yakalayamadı. Giderek düşen reytinglerde aşk haberleri nasıl etki edecek haftaya göreceğiz.