Baht Oyunu dizisindeki aşkı gerçeğe döndüren Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz'dan yeni proje müjdesi!

Kanal D'de geçtiğimiz yaz yayınlanan Baht Oyunu dizisinin Ada'sı Cemre Baysel ve Bora'sı Aytaç Şaşmaz partnerciliklerine devam ediyor.

Geçtiğimiz yazın eğlenceli yaz dizisi Baht Oyunu'nda canlandırdığı Ada karakteri ile kendisine hayran bırakan ve yıldızı parlayan Cemre Baysel ile Hekimoğlu dizisinde ünlenen Aytaç Şaşmaz dizi aşklarını gerçeğe çevirmişti.

Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde Yıldızı Parlayanlar Ödülü'nü sevgilisi Aytaç Şaşmaz'ın eşliği ile alan Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz birlikteliği dizinin bitmesine rağmen devam ediyor. İkilinin reklam aşkı yaptıkları iddia edilmişti.

Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz paylaştıkları fotoğraflarla yeni proje müjdesi veriyor. İkili her zaman yan yana fotoğraf paylaşarak yeni projeler üzerinde çalıştıklarını gösteriyor. Son olarak Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz yeni bir fotoğraf daha paylaştı.

Issız Adam Filminin İtirafı Yıllar Sonra Geldi! Cemal Hünal Bilinmeyen Detayı İtiraf Etti! İşte Issız Adam'ın Sırrı! Issız Adam Filminin İtirafı Yıllar Sonra Geldi! Cemal Hünal Bilinmeyen Detayı İtiraf Etti! İşte Issız Adam'ın Sırrı!

Birbirlerinden ayrılamayan ikilinin beraber yeni bir projede yer alacağı söylentisi kuvvetlendi. İkilinin bu sefer dizi değil beraber bir film çecekeciği iddiaları dolanıyor. Söylentilere göre filmin romantik komedi değil dram olacağı iddiası var.