Araç sahipleri artık neredeyse isyan edecek duruma geldi. Çünkü benzin ve motorine sürekli zam gelmeye devam ediyor. Bu defa zam öyle böyle gelmiyor. Dün gece benzin ve motorine yapılan zam sonrasında bu geceden itibaren geçerli olmak üzere motorine 1.36 liradan gelecek. Motorinin litresi bu zam sonrasında 25 liranın üzerine çıkmış olacak.

Araç sahipleri son dönemlerde benzin ve motorine yapılan peş peşe zamlar nedeniyle artık İsyan edecek hale geldi. Henüz 23 Mart'ta yani dün geceden itibaren geçerli olmak üzere benzine 1 lira 68 kuruş motorine 1 lira 50 9 kuruş zam yapılmıştı. Ancak brent petrol fiyatlarının sürekli artıyor olması nedeniyle benzin ve motorine yeniden zam gelecek. Bu gece yarısından itibaren motorinin litre fiyatına bir lira 36 kuruş daha eklenecek nokta Böylelikle motorinin litre fiyatı 25 lira onun üzerine çıkacak.

Volkswagen Caddy'i Bu Fiyata Son Görüşünüz! Otomobilin Güncel Fiyatları Dikkat Çekiyor! Volkswagen Caddy'i Bu Fiyata Son Görüşünüz! Otomobilin Güncel Fiyatları Dikkat Çekiyor!

Bu gece yine zam geliyor

Mart ayının başından bu yana benzin ve motorin fiyatları adeta durmuyor. Sürekli yeni bir benzin ve motorin zammı haberi yapıyoruz. Henüz motorine daha dün zam yapılmıştı Ancak bu geceden itibaren geçerli olmak üzere yeniden kapıda. Yapılacak olan zamla birlikte motorinin litre fiyatı Anadolu da 25 liranın üzerine çıkacak.

Motorin 25 lirayı geçecek

25 Mart 2022 gece yarısından itibaren geçerli olacak zamla birlikte motorinin litre fiyatı İstanbul'da 25 liraya dayanacak Anadolu'da ve diğer şehirlerde ise 25 liranın üzerine çıkacak. İstanbul'da bugün motorinin litresi 22,22 TL'den satılırken İzmir ve Ankara'da ise 22,33 TL'den satılıyor.

Son bir haftada büyük zam

Benzin ve motorin fiyatlarına Mart ayının başından beri uygulanan zamlar artık can yakmaya başladı. Sürücüler neredeyse kontak açamayacak hale gelirken 23 Mart 2022 çarşamba gününden itibaren motorin ve benzin litre fiyatları şöyle oldu; İstanbul'da 1 litre benzin 19,78 TL, 1 litre motorin 22,22 TL Ankara'da 1 litre benzin 19,88 TL bir litre motorin 22,33 TL, İzmir'de 1 litre benzin 19,90 TL ve bir litre motorin 22,33 TL fiyatı ile satışa çıkıyor.