CepteTEB 1.59 Faiz Oranıyla 36 Ay Vadeli Kredi Şartlarını Açıkladı, Başvurular Ev ve İşyerinde Olacak, Şubesiz Kredi kampanyası duyuruldu. Şubesiz banka olan CepteTEB internet sitesinden yeni kredi detaylarını yayınladı.

Cepte TEB Bankası dijital bir bankadır.TEB Bankası önderliğinde kurulan bu bankada şube yoktur. Şubesiz bankacılık işlemi yapan ceptetep müşterilerine masrafsız işlemler yaptırmaktadır. Özellikle bir kredi kullanacağınız zaman dosya masrafı olmadan kredi kullanmak istiyorsanız, Cepte TEB internet şubesi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka tüm bankacılık işlemlerinizi kredi işlemlerinizi ve kredi kartı işlemlerinizi online yapacaktır. Eğer internet bankacılığı kullanan biriyseniz ceptetep üzerinden tüm bankacılık işlemlerinizi ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Bankanın sağladığı bir diğer önemli kampanyalardan birisi de ihtiyaç kredisi kampanyasıdır. İhtiyaç kredisi 30 bin TL'ye kadar verilmektedir. Kredi başvuru politikalarına uygun olan müşterilerin kredileri onaylanır ve anında hesaplarına yatar. Banka müşterisi olmasanız da kredi başvurusu yapabiliyor ve onaylanması durumunda kredinizi kullanabiliyorsunuz. Şimdi sizlere bu konu hakkında detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Cepte TEB Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

30.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler eğer cepte Teb müşterisi ise bankanın uyguladığı faiz oranları kabul ediliyorsa Online olarak mobil uygulama üzerinden kredi başvurusu yapabilirler. Düzenli kart kullanan müşteriler ve kredi notu yüksek olan müşterilere zaten banka hazır kredi limitleri sürekli söyleyecektir. Bu hazır kredi limitlerinin kullanabilir veya yeni bir başvuru yapmak için ihtiyaç kredisi bölümünden başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu sonrasında banka değerlendirmeye alır ve hemen size sonucu verir. Onay almanız durumunda, daha onaylanan limit 36 ay vadeye kadar hesabınıza yatar.

Cepte TEB 3 ay vadeli ertelemeli olarak da sizlere Kredi imkanı sunuyor. Ceptetep müşterisi olmayan müşteriler ise bankanın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurduktan sonra banka sizi arayacak ve kredinizin onay alması durumunda da ev veya iş adresinize banka personeli gelecektir. Size adresinizi de kullandırılan kredi olacaktır. İlk olarak sizi Cepte TEB müşterisi yapacak daha sonrada krediniz kullanılacaktır. Dilerseniz bu bankadan kredi aldıktan sonra Bonus özellikli kredi kartı başvurusu da yapabilirsiniz.

cepteteb

Cepte TEB yüksek limitli kredi veriyor mu?

Cepte Teb Bankası yüksek limitli kredi vermiyor. Eğer yüksek limitli kredi almak istiyorsanız TEB Bankası üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Size en yakın TEB Bankası şubesine giderek kimlik, gelir belgeniz ile başvuru yapabilir, 100.000 TL'ye kadar hem ihtiyaç kredisi hem de borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz. Banka üzerinden yapılan kredi başvurularında şube yetkisinin de onay verilecek ve onay almanız durumunda 36 ay vadeye kadar kredi kullanabileceksiniz. 100.000 TL üzerinde kredi kullanmak istiyorsanız da TEB bankasına bir ipotek vermeniz gerekiyor. İpotek karşılığı kredilerde verdiğiniz ipoteğin ekspertiz değerinin P'sine kadar kredi kullanabiliyorsunuz.