CepteTEB En Büyük Kredi Kampanyasını Duyurdu, İhtiyacı Olan Herkese, Masrafsız, Düşük Faizli Kredi Sunuluyor

CepteTEB En Büyük Kredi Kampanyasını Duyurdu, İhtiyacı Olan Herkese, Masrafsız, Düşük Faizli Kredi Sunuluyor. Sizlerde Cepteteb üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. İşte detaylar...

Ekonomi 25.07.2021 - 12:18 25.07.2021 - 12:19 Vural Pars

Bankaya gitmeden kredi almak isteyenlere, CEPTETEB bankası yeni bir kampanya duyurdu. CepteTEB En Büyük Kredi Kampanyasını Duyurdu, İhtiyacı Olan Herkese, Masrafsız, Düşük Faizli Kredi Sunuluyor. CepteTEB 50.000 TL masrafsız kredi kampanyası yapacağını duyurdu. Online olarak verilen bu kredi sadece ihtiyaç kredisi için geçerlidir. CepteTEB ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler şubeye gitmeden hemen internet ortamında onaylanan kredilerini hesaplarına atabileceklerdir.

Bankalardan artık şubelere gitmeden bankacılık işlemleri yapıldığı gibi kredi kullanımları da yapılmaktadır. Bankalar özellikle bu kredi kullandırmasında son yıllarda çok tercih edilmektedir. Kredi sicili uygun ve kredi notu da banka şartlarına uygun olanlar cepteTEB bankasından başvuru yapıldıktan sonra onay alırsa 5 dakika içinde kredi başvurusunu yapabilmektedirler. CEPTETEB bankası TEB bankasının dijital ve şubesiz bankacılık olarak açtığı bir bankadır. Sizde şartlara uygun olmanız durumunda hemen başvurunuzu yapabilir ve online olarak kredi kullanabilirsiniz.

CEPTETEB Kredisi Başvurusu İçin Genel Şartlar Nedir?

CepteTEB kredi başvurusu 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli olarak verilmektedir. En az alacağınız kredi limiti ise 1.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu paralar arasında istediğiniz ihtiyaçta kredi başvurusu yapabilirsiniz. En uygun faiz oranı bu bankada 0.95 üzerinden verilmektedir. Bu faiz oranında kredi alacaksanız kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Kredi notu düşük olan ve kredi sicili kötü olan müşteriler kredi onayı alamazlar. Ayrıca kredi notu sınırda olup başka bankalardan da kredi alamayanlar eğer bu bankadan onay alırsa 1.45 faiz oranına kadar kredi faizleri ile kredi kullanacaklardır. Kişiye göre faiz oranları da değişiyor.

CepteTEB kredi başvurusu yapacak olan kişiler en az 18 en fazla 65 yaşında olmaları gerekiyor. Kredi onayı aldıktan sonra bu kredileri 36 ay vadeli olarak da kullanabilirsiniz. 12 ay üzerinde vade yapan müşteriler bankanın 3 ay ertelemeli kredi kampanyasından da yararlanacaklardır. Banka kredi başvurusunu online yaptığı için evrak istememektedir. Ayrıca kefil gibi isteklerde bu bankadan olmuyor. Kredi onayı ya olumlu ya da olumsuz olarak size bildirilecektir.

Kredi kullandıktan sonra kredi ödemelerini TEB ATM’si, TEB Banka şubesi ve İnternet Bankacılığı üzerinden istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

cepteteb-en-buyuk-kredi-kampanyasini-duyurdu-ihtiyaci-olan-herkese-masrafsiz-dusuk-faizli-kredi-

CepteTEB Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cepte TEB kredi başvurusu sadece internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Eğer bu bankadan bir hesabınız daha önceden oluştuysa başvurunuzu mobil uygulama üzerinden de yapabilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden yapılan kredi başvurularında onay olması durumunda banka hesabınıza parayı gönderecektir. Eğer bu bankadan bir hesabınız yoksa da kredi başvurusunu yaptıktan sonra onay alırsanız banka personeli adresinize gelerek sizi ilk önce banka müşterisi yapacak ve daha sonra da kredinizi kullandıracaktır. Bu krediler masrafsız kredi olarak bilinmektedir.

CepteTEB üzerinden sadece ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Eğer konut kredisi, taşıt kredisi, emekli kredisi, ipotekli kredi ve çiftçi kredisi gibi krediler alacaksanız TEB şubelerine gitmeniz gerekiyor. TEB ve CepteTEB bankaları aynı ortaklık üzerinde olsa da sistemleri değişiktir. Bu yüzden sadece ihtiyaç kredisi başvurularınızı bu banka üzerinden yapmanız gerekmektedir.

CepteTEB Kredi Ödeme Tablosu

Bu bankadan kullanılan kredi 10.000 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir. Müşterilerin en çok onay aldıkları limit bu iki tutar arasında olmaktadır. Ama siz eğer kredi skorunuza güveniyorsanız 50.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz.

15.000 TL kredi kullandığınızda 0.95 faiz oranları ile , 36 ay ödemesi 510 TL, 12 ay ödemesi 1.344 TL olarak hesaplanmaktadır. Siz istediğiniz krediyi istediğiniz vadeye kadar kullanabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra eğer kredi onayı alamdıysanız art arda başvurular yaparak kredi notunuzu daha da düşürmeyiniz. Kredi başvurusu olumsuz olanlar hemen kredi risk raporunu inceleyerek kredi skorunu öğrenmelidirler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@