CEPTETEB Kredi Kartı Harcamasına 500 TL Bonus Hediye!

Cepteteb kredi kartı harcama sözü veren 500 TL'ye kadar Bonus kazandıran kampanyasını duyurdu. Dijital kredi kartı başvurularına özel yapılacak harcamalarda 500 TL'ye kadar nakit iade hesaba tanımlanacak. Cepteteb kredi kartı ya da dijital kredi kartı ile 12 ay boyunca düzenli olarak harcama sözü veren bu kampanyadan faydalanıyor. Bankaların belirli dönemlerde başlatmış olduğu kampanyalar müşterilerin nakit kazanım sağlamasını destekliyor. Harcama sözü verildiği anda Bonus kazandıran kampanya Cepteteb’'in yıl sonuna özel başlattığı yepyeni bir süreci beraberinde getiriyor. 31 Aralık tarihine kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak isteyenlerin Cepteteb müşteri hesabı oluşturması gerekli oluyor.

CEPTETEB Kredi Kartı Harcamasına 500 TL Bonus Hediye Başvurusu

Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Ödenecek? 2023 Şubat Sosyal Destek Ödemeleri Güncel! Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Ödenecek? 2023 Şubat Sosyal Destek Ödemeleri Güncel!

12 ay boyunca düzenli olarak ödeme yapma sözü verenler sunulan kampanyadan faydalanabiliyor. Talimatın verilebilmesi için öncelikli olarak Cepteteb mobil uygulamasına giriş yapılması gerekiyor. Ardından şu adımlar takip edilmelidir. Mobil uygulama içerisinde kartlar menüsüne geçiş yapılır. Cepteteb dijital ya da kredi kartı seçilir. Kart işlemleri kategorisine gelerek “harcama sözü” alanına tıklanır. Harcama sözüne Bonus talimatı verilir.

Hali hazırda var olan bir bonus talimatı bulunuyorsa ikincisi aynı anda verilemiyor. Kişiden kaynaklı ya da sistemden kaynaklı olarak verilen harcama sözü 3 kez iptal edildiğinde tekrar başvuru yapılamıyor. Verilen taahhüt toplam limitinin %70'ini aşamıyor. Kullanılan banka limitinin aylık harcama sözünden fazla olması gereklidir. Kredi kartı borcu ödenerek limit arttırılabilir. Harcama sözünün verilebilmesi için aktif kullanılan bir kart olması son 6 ay içerisinde ikiden fazla gecikmemiş borç olması gerekiyor. Sadece bir kez faydalanabilecek olan bu kampanya her ay Bonus tutarının yüklenmesine engel oluyor.

CEPTETEB Kredi Kartı Harcamasına 500 TL Bonus Hediye Bonus Tutarı

Taahhüdü yerine getirme sözünü vermiş olan bir kişi hesap kesim tarihini takip eden ilk ekstra döneminde süreci başlatıyor. Nakit avans kampanyaları taahhüt tutarına dahil edilmiyor. 12 aylık dönem boyunca söz veren bir kişi aksattığı ay kadar ödemiş olduğu harcamanın yarısı kadar cezai işleme tabi tutuluyor. Örnek olarak 6 ay boyunca ödeme yapmış olan bir kişi 6 ayda ödemeyi yapmayı unutursa bu aya kadar yapılmış olan ödemelerin sonunda kazandığı naktin yarısı kadar ceza ödemesi gerekiyor. Kampanya dönemi devam ederken verilen söz yerine getirilmediğinde kart borcu düzenli ödenmediğinde ya da geciktirildiğinde banka tarafından kampanya iptal ediliyor. Harcama sözüne kazanılacak Bonus tutarı aşağıdaki tablodan incelenebilir:

  • 2000 TL harcama sözü veren 50 TL kazanıyor.

  • 3000 TL harcama sözü veren 100 TL kazanıyor.

  • 4000 TL harcama sözü veren 157,50 TL kazanıyor.

  • 7.500 TL harcama sözü veren 250 TL kazanıyor.

  • 10.000 TL harcama sözü veren 500 TL kazanıyor.