Cerrahpaşa randevu nasıl alınır? Cerrahpaşa Tıp Fakültesi randevu alma nasıl yapılır? Cerrahpaşa telefon numarası kaç? Cerrahpaşa telefonla randevu almak için telefon numarası kaç? Cerrahpaşa Randevu nasıl ve nereden alınır? Cerrahpaşa randevu nasıl alın

Cerrahpaşa randevu nasıl alınır? Cerrahpaşa Tıp Fakültesi randevu alma nasıl yapılır? Cerrahpaşa telefon numarası kaç? Cerrahpaşa telefonla randevu almak için telefon numarası kaç? Cerrahpaşa Randevu nasıl ve nereden alınır?

Cerrahpaşa randevu nasıl alınır? 

Türkiye’nin en önemli sağlık merkezi Cerahpaşa Tıp Fakültesi’ne vatandaşlar yoğun ilgi göstermeye devam ediyor. Peki, Cerrahpaşa randevuları nasıl alınır? Cerrahpaşa Tıp Fakültesi randevu sırasında hangi hastalara öncelik tanınır? Cerrahpaşa randevu telefon numarası nedir? İşte detaylar…

İstanbul Üniversitesi’ne bağlı olan Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, bünyesindeki ünlü doktorları ve kaliteli sağlık hizmetleriyle vatandaşların ilk tercihi olmaya devam ediyor. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi hastalara randevu sistemiyle bakıyor. İnternet üzerinden ya da telefonla arayarak randevu alınabilir. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden telefonla randevu almak isteyenler 0212 414 34 34 no’lu telefonu arayarak ulaşabilirler. İnternet üzerinden randevu almak içinse "http://cerrahpasarandevu.istanbul.edu.tr/RandevuLogin/Login?ReturnUrl=%2F" adresine giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızla sisteme giriş yapabilirsiniz. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Poliklinik Randevusu ve Mesai Dışı Randevularda aynı adres üzerinden alınmaktadır. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Araştırma Üniversitesi statüsünde olduğu için laboratuar bölümü de etkili kullanılmaktadır. Hastalığı tespit edilemeyen vatandaşlar, Cerrahpaşa’ya giderek kan örnekleri verebilir. Hastalar, tetkit sonuçlarını da internet üzerinden öğrenebilmektedir. "http://sonuc.ctf.edu.tr/ishopwebrapor/WebSonuc/Lab/" adresine girerek TC. Kimlik Numaranız ve kan örneği verdiğinizde size verilen faturadaki barkod numarasını sisteme girerek sonuçlara ulaşabilirsiniz. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ndeki öğretim üyelerinden randevu alabilmeniz için Mesai Dışı Randevu bölümüne başvuruda bulunmanız gerekiyor.

Cerrahpaşa randevu telefon numarası nedir?

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi randevu için "02124143000" telefon numarasından randevu alabilirsiniz. İlk defa randevu alacaklar içinde bu numaradan ulaşabilirsiniz.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi randevu nasıl alınır?

Öğretim üyelerinin randevu aldıkları tarih ve saat dilimlerinden size uygun olan seçeneği belirleyerek randevu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Cerrahpaşa randevu sistemi 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Randevu alan bir kişi yeni bir randevu almak istiyorsa en az 10 gün beklemek zorundadır. Saat 20:00’den sonra alınan randevular bir sonraki güne aktarılmaktadır. Online randevu başvuruları 4 günlük süreci kapsamaktadır. Cerrahpaşa randevularını günlük olarak açmaktadır. Bu nedenle randevu aldığınız tarihe dikkat etmeniz gerekmektedir. Şikayete Bağlı Muhtemel Uzmanlıklar bölümü sayesinde hastalar yönlendirilmekte, randevu almaları gereken branş belirlenmektedir.