Ceyhan Saldanlı Kimdir? Bereket Enerji Aydem Enerji Kimin? PTT Teknik Personeldi Plaja Helikopter İndirdi! At Çiftliğ!

Marmaris'te otele ait helikopter pisti olmayınca, yemek yemek için halk plajına helikopter indirdi! O kişi Ceyhan Saldanlı çıktı! Geçmişi daha da ilginç! İşte tepki çeken görüntüler 

Gündem 14.06.2021 - 12:03 14.06.2021 - 12:08 Ece Sahan

Marmaris'te halk plajına helikopterle yemek indirten kişi Ceyhan Saldanlı çıktı! Tepkilere neden olan, insanları tehlikeye atan kanunda yasak olan arsızlığın sahibi Bereket Enerji'nin helikopteri çıktı. 

Marmaris'te halk plajına helikopter indirerek tepkilere neden olan görüntülerin sahibi Bereket Enerji sahibi Ceyhan Saldanlı çıktı. Görüntüler siyasilerinde gündemindeydi.  İYİ Parti İstanbul İl Teşkilatı Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ali Kıdık görüntüleri paylaşarak 

"Bu helikopter Bereket Enerji’ye ait. Maris Otel’e yemek için müşteri getirmiş.

1. Acil durum olmadığı sürece plaja helikopter indirilmesi yasak.

2. Otellerin helikopter pisti olmalı. 

SHGM bu durumda nasıl bir müeyyide uygulayacak" diyerek tepki gösterdi.

Gazeteci Fatih Altaylı da, o anları paylaştı ve

"Burası Marmaris Kumlubük. Halk plajına inen bu helikopterin yolcuları yemeğe gelmişler. Afiyet olsun da halka açık bir plaja helikopterle inmek kurallara uygun mu?" diyerek Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'ne tepki gösterdi.

Sosyal medya kullanıcıları ise bu görüntülere "at çiftliği gibi ülke isteyen istediğini yapıyor. Parası olan kural tanımıyor görgüsüzlüğün dibine vuruyor, parasız olan ceza olmadığından yasadan kokmuyor rahatça beni rahatsız etti diye hayvan öldürüyor, kadın dövüyor " 

Peki Ceyhan Saldanlı kimdir? 

Ceyhan Saydanlı’nın PTT'de teknik personel olarak çalışırken 6 bin lira sermaye ile kurduğu şirketi, AKP döneminde aldığı ihalelerle ilginç bir hızla büyüdüğü öne sürüldü. 

Ceyhan Saydanlı Bereket Enerji'nin yanı sıra aynı zamanda Aydem Enerji'nin de sahibi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@