Türkücü Ceylan'ın ablası Nalan Avcı hayatını kaybetmişti. Bugün yapılan cenazede Alişan Ceylan'ı yalnız bırakmazken yapılan bir yorum pes artık dedirtti!

Türkücü Ceylan'ın ablası Nalan Avcı dün hayatını kaybetmişti. Nalan Avcı'nın cenazesi bugün Levent Afet Yolu Camii'den kalktı.

Türk halk müziğinin sevilen ismi Ceylan'ın ablası Nalan Avcı'nın cenazesinde Ceylan'ı yakın dostu Alişan yalznız bırakmadı.

Mert Ramazan Demir Kubilay Aka Olayı İçin Son Kez Konuştu Mert Ramazan Demir Kubilay Aka Olayı İçin Son Kez Konuştu

Kanser hastası olan Nalan Avcı bugün son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye geçtiğimiz senelerde abisini kaybeden türkücü Alişan'da katıldı. Ceylan'a sarılarak destek olan Alişan duygusal anlar yaşadı.

Ceylan ablası Nalan Avcı'nın tabutu başında kendini kaybetti. Üzüntüsünden yerlere yığılan Ceylan'a yakın zamanda ağabeyini kaybeden Alişan sahip çıktı.

Arkadaşı Ceylan'a sarılan Alişan cenazede en büyük desteği veren isim oldu.

Abisi Tuğrul Avcı'yı 35 yaşında kalp krizinden, yeğenini 25 yaşında bağırsak hastalığı nedeniyle kayebden Ceylan'ın ablası Nalan Avcı da kanser nedeniyle hayatını kaybetti.

Nalan Avcı'nın cenazesi Levent Afet Yolal Camii'nden kaldırılırken Ceylan'ı yakın dostu Alişan yalnız bırakmadı.

Alişan yakın dostu Ceylan'a sarılırken bu görüntülere gelen bir yorum pes dedirtti. Alişan'ın görüntüleri sosyal medyada paylaşılırken altına yapılan bir yorum bu kadar olmaz dedirtti.

Alişan profil fotoğraflı bir fan hesabı o anlar için "Keşke benim de ablam ölse de Alişan bana böyle sarılsa" diye yazarak ağızları açık bıraktı.