Altın fiyatları yükselişe geçmişken bugün tekrardan düşüşe geçti. Düşen altın fiyatları yatırımcıları tedirgin etti.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numaranıza Göre 61 bin TL Kredi Ödemesi Yapacak! Ziraat Bankası TC Kimlik Numaranıza Göre 61 bin TL Kredi Ödemesi Yapacak!
Altın fiyatları yükselişe geçmişken bugün tekrardan düşüşe geçti. Düşen altın fiyatları yatırımcıları tedirgin etti. Haftanın bitmesine son bir gün kala, haftanın dördüncü iş gününde altın fiyatlarında düşüş yaşandı. Yaşanan düşüşle beraber altın almak isteyen vatandaşlar da hemen fiyatları araştırmaya başladı. Güncel altın fiyatları ne oldu ?

Hem önemli bir yatırım aracı olan hem de vatandaşların özel günler olan düğün, sünnet, doğum gibi zamanlarda birbirlerine hediye ettikleri altın fiyatlarında dalgalanma devam ediyor. Yerinde durmayan altın fiyatları 10 Aralık Perşembe 2020'de düşüşe geçti.Gram altın ne kadar ?

Gram altın güne düşüş ile başladı. Gram altının açılış fiyatı 460 TL olarak belirlendi.

Çeyrek altın ne kadar ?

Çeyrek altın alış fiyatı bugün 747,90 TL ile açılış yaparken aynı dakikalarda satış fiyatı ise 756,10 TL olarak işlem görmeye başladı.

Yarım altın ne kadar ?

Yarım altın alış fiyatı bugün 1.495,90 TL olarak belirlendi. Yarım altının satış fiyatı ise 1.512,10 TL oldu.

Cumhuriyet altını ne kadar ?

Cumhuriyet altınının güne başlangıçtaki alış fiyatı 2.991,70 TL olurken satış fiyatı ise 3.012,70 TL olarak işleme başladı.