Kanal D, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'yi kaldırdı! 21 Şubat Perşembe günü ÇGHB2 'nin yerine ekranlara Sibel Can ve Hakan Altun'un yeni başlayacakları program geliyor! ÇGHB 2 Final yapıyor! ÇGBH yeni günü olacak mı? İşte tüm detaylar! Kanal D'nin bir dön

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!
Kanal D, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'yi kaldırdı! 21 Şubat Perşembe günü ÇGHB2 'nin yerine ekranlara Sibel Can ve Hakan Altun'un yeni başlayacakları program geliyor! ÇGHB 2 Final yapıyor! ÇGBH yeni günü olacak mı? İşte tüm detaylar!

Kanal D'nin bir dönem çok sevilen programı Çok Güzel Hareketler Bunlar'nın yeni kadroyla ekranlara taşıdığı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 beğenilmemiş, başarısız bulunmuştu.. Ancak Kanal D, programın arkasında durmaya devam etti.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin hayranlarına ise kötü haber geldi. Program kaldırılıyor. 21 Şubat Perşembe günü yayın akışına Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin yerine Sibel Can ve Hakan Altun'un birlikte yapacağı yeni show programı dahil edildi.

Peki Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Hangi Gün Ekranlara Gelecek?

Perşembe akşamları yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 gün değişikliğine mi gidecek yoksa kaldırılacak mı? Programın hayranları kanala gün değişikliği için baskı yapıyor. Ancak kanaldan henüz bir açıklama gelmedi. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 eğer gün değiştirirse Kanal D'nin boş bir günü aranacak.

Kanal D'de Salı günü kanalın başarılı prestij dizisi Hekimoğlu, Çarşamba akşamları reyting rekortmeni Sadakatsiz, Cuma günü yıllara rağmen hala reyting rekortmeni Arka Sokaklar ekranlara geliyor.

Kanal D Pazartesi akşamları Yasak Elma ve Maraşlı'ya karşı, Cumartesi Sen Çal Kapımı, Gönül Dağı, Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Pazar günü ise Kefaret, Survivor ve Menajerimi Ara'ya karşı günlerini boş geçiriyor.

Bu sezon dizilerden yana yüzü gülmeyen Kanal D, geçtiğimiz senelerde de dizlerini kolayca final yaptırmasıyla meşhurdu.