Koreli futbolcu Cho Gue-sung'un Gana maçı sonrası Instagram takipçi sayısı 1.6 milyona ulaştı. Takipçilerin çoğunun Türk olması dikkat çekti.

Maç öncesi Instagram'da 40 bin takipçisi olan Cho Gue-sung, Gana maçından sonra 1.6 milyon takipçiye ulaştı. Takipçilerin ise çoğunun Türk kızları olması dikkat çekti.

Güney Koreli futbolcu Cho Gue sung, Dünya Kupası'nın kazanını oldu! Son dönemde Asyalı erkeklerin parladığı sosyal medyada son yıldız Koreli futbolcu Cho Gue-sung oldu. Asyalı yakışıklı erkek furyasının yeni gözdesi bu sefer Koreli bir futbolcu oldu.

Cho Gue-sung'un dün ki maç öncesi Instagram'daki takipçi sayısı 80 katına çıktı. Güney Kore'de Jeonbuk Hyundai forması giyen oyuncu ne olduğunu anlayamadı.

Galatasaray tarihine damga vurdu! Taraftarları mest etti! Böylesi daha önce gelmedi! Galatasaray tarihine damga vurdu! Taraftarları mest etti! Böylesi daha önce gelmedi!

Fi9t6QTWAAAzI1G

24 yaşındaki forvet Cho Gue-sung ilk olarak Senegal maçında attığı 2 golle dikkat çekmişti. Dün ki maçta Cho Gue-sung'un yakışıklılığını keşfedenler futbolcunun takipçi sayısını katladı. Takipçisi 80 kat artan Cho Gue-sung'un turnuva öncesinde Instagram'da sadece 20 bin takipçisi bulunuyordu. Şimdi ise 1 milyon 600 bin takipçiye ulaştı.

Gördüğü ilgiden şaşıran Cho Gue-sung'un birde Türkiye'ye transfer olacağı iddiaları ortaya atıldı. Güney Koreli futbolcu için Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın hazırlık yaptığı iddia edildi.