Chp Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan'ın dün akşam Sibel Can konserinde sahneye çıkmak istediği iddia edildi.

Dün akşam Edremit 'te Sibel Can konseri vardı. Ancak konserde ilginç bir olay yaşandığı iddia edildi.

images (1)-2

CHP'li Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan'ın alkollü olduğu ve konser devam ederken sahneye çıkarak Sibel Can'a teşekkür etmek istedi.  

Ancak görevliler buna izin vermedi. Bunun üzerine Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan yerinden kalktı ve tam dışarı çıkacakken görevlilerle tartıştı. Tartışma kısa sürede arbadeye dönüşünce Sibel Can konseri yarıda bırakmak zorunda kaldı. 

images (2)

Sibel Can sahnede şarkı söylerken ne olduğunu anlayamadı ve "Ne oluyor orada?" diye seslendi ve arbedenin büyüdüğünü görünce konseri yarıda kesti.

Bunun üzerine seyirciler tepki gösterdi ve arbadenin yaşandığı yöne doğru ellerindekilerini atmaya başladı. Seyirciler yuh sesleri ile durumu protesto etti.

images-13

Ziraat bankası hesabı olan kişilere 30.000 TL ve 50.000 TL ödeme verilecek! Son dakika haberi verildi! Ziraat bankası hesabı olan kişilere 30.000 TL ve 50.000 TL ödeme verilecek! Son dakika haberi verildi!

Iddiaya göre Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan 'ın koruması konseri yarıda bırakıp kulise geçen Sibel Can'ın korumasına silah da çekti. 

Bazi yayin organları Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan 'ın Sibel Can'a çiçek gönderdiği Can'ın ise kabul etmediğini yazdı.