Ciciş Esra Ersoy kimdir, kaç yaşında? Soruları yaşanan taciz olayıyla birlikte sorulmaya başlandı. Esra Ersoy, 13 yaşındaki çocukla birlikte olmak istedi iddiası bağlamında hakkında hapis cezası istendi. Peki Esra Ersoy, 13 yaşındaki çocukla birlikte mi oldu? İşte detaylar

''Kaç kişi benimle yatmak istiyor'' Diyerek savunma yapan Ciciş Esra Ersoy hakkında detaylar merak ediliyor. Peki Esra Ersoy, 13 yaşındaki çocukla birlikte mi oldu?

Esra Ersoy, 13 yaşındaki çocukla birlikte mi oldu?

Ciciş kardeşler olarak tanınan Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy'dan Esra Ersoy çocuğun cinsel istismarından hapis cezasına çarptırıldı. Dava dosyasına göre Esra Ersoy, çocuğun evde yalnız bulunduğu bir vakitte eve girdi ve "Kaç kişi benimle eş güdümlü olmak amacıyla para öneri ediyor, senden para istemiyorum" diyerek çocuğun şortunu indirdi. Ersoy ile ilgili yakalama kararı çıkarıldı.

Bir vakit sonra S.B'nin annesi kapıya geldi. Kendisini tanıtan ve ünlü biri olduğunu ifade eden Ersoy, S.B'sen annesi kapıyı açtığında bunun bir kamera şakası olduğunu söylemesini istedi.

Ancak Ersoy, annenin eve girmesiyle konutu terk etti. S.B de annesine başına gelenleri anlattı. Bunun üstüne aile karakola giderek şikayetçi oldu.
Şikayet üstüne başlatılan tahkîkat kapsamında ifadesi alınan Ersoy, taciz iddiasını reddederken eve girdiğini kabul etti. Soruşturma sonucunda Bodrum Başsavcılığı Ersoy ile ilgili "çocuğun cinsel istismarı ve tehdit" suçlamasıyla dava açtı. Davanın karar duruşması dün Bodrum Ağır Ceza Mahkemesinde görüldü.

Ciciş Esra Ersoy kimdir, kaç yaşında? 

Esra Ersoy, 21 Haziran 1985 tarihinde Mersin'de dünyaya geldi. Kendisinden 4 yaş ufak Ceyda Ersoy isminde kız kardeşi vardır. İlkokul ve ortaokulu Mersin'de özel Toros Kolejinde ve Liseyi Mersin Sabancı Anadolu Lisesinde okuduktan sonra Ankara'da Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra bir devre Ankara Laila'da Halkla temaslar müdürü olarak çalıştı.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tiyatro eğitimi alan Ersoy, 2007 Behzat Uygur ve Melike Güner'in yaptığı "Güzel ve Dahi" isimli yarışmasına katıldı. Twitter'da ve YouTube'da paylaşımlarıyla fenomen durumuna geldiler.

Kardeşi Ceyda Ersoy ile birlikte 2008 senesinde yapımcılığını Fatih Aksoy, yönetmenliğini Kartal Tibet'in yaptığı "Yaşam Güzeldir" isimli dizi filmde Alp Kırşan, Cem Davran, Begüm Kütük, Merve Sevi ile eş güdümlü oynadılar. 2009 senesinde Cine5'te gerçekleştirdikleri bir uygulaması açarken "Günaydın cicişler" cümlesi ve hemn ardından Okan Bayülgen'in"ciciş" kelimesini kullanmasıyla ''Cicişler'' lakabıyla tanındılar. 2012 senesinde TV8'de yayınlanan ve çekimleri Kenya'da oluşturulan "Trophy Türk" isimli müsabaka uygulamasında yer aldı. Bu programda da kardeşi Ceyda Ersoy ile yer almıştır. 2014 senesinde "Şipşak Anadolu" sinema filminde Cengiz Küçükayvaz, Erdal Tosun ile birlikte oynadılar.

Filmleri ve Dizileri :

2014 – Şipşak Anadolu – Sinema Filmi

2011 – Ruffles Reklamı

2009-2010 – Neşeli Günler – Sunucu (Cine 5)

2009-2010 – Burger King Reklamları- Vodafone reklam filmi

2009 – Kandıramazsın Beni Tv Programı (Fox Tv)

2009 – Manga – Klip – Dünyanın Sonuna Doğmuşum

2008 – Çarkıfelek – Hostes (Kanal 1)

2008 – Hürriyet Emlak Reklam Filmi

2008 – Yaşam Güzeldir – Dizi Film (ShowTv)

Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti! Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti!

2007 – Güzel ve Dahi (müsabaka) (ShowTv)