Devlet destekli, çiftçilere 50.000 TL ihtiyaç kredisi veren bankalar başladı. Sizlerde eğer çiftçiyseniz bankalardan hemen kredi başvurusu yaparak, ihtiyacınıza göre kredi kullanabilirsiniz. 50.000 TL Çiftçi kredisi başvurusu nasıl yapılır, kredi başvuru şartları nelerdir, sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz. İşte detaylar…

Çiftçi olan vatandaşlarımız, son dönemlerde nakit sıkıntısı yaşamaktadır. Bankalarda, bu durumu çözmek için birden fazla kredi kampanyaları yapmaktadırlar. Devlet destekli ve kendi banka bünyelerinde bazı bankalar ihtiyaç kredisi kampanyası yapmaktadırlar. Çiftçi olan vatandaşlarımızın her türlü ihtiyaçları için 50.000 TL’ye kadar kredi kampanyası başlamıştır. Bu kredileri kullanabilmeniz için ÇKS belgenizin olması şarttır.

ÇKS belgesi olmayan, kredi notu düşük olan, icralık ve hesaplarında hacizler olan kişiler bu kredileri kullanamazlar. 50.000 TL kredi aldığınızda çiftçilere özel 1 yıl ertelemeli ve 72 ay vadeye kadar kredi kullanabileceksiniz. Şimdi sizlere hangi bankaların kredi kampanyası yaptığı hakkında bilgiler verelim.

Ziraat Bankası 50.000 TL Çiftçi Kredisi Başvurusu

Çiftçilere en çok kredi veren bankalardan birisi Ziraat Bankası olmuştur. Bu banka devlet destekli olarak işlem yapmaktadır. Kamu bankası olmasından dolayı, tüm ihtiyaçlarınız için 50.000 TL ve üzerinde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka kredi başvurusu için en yakın Ziraat Bankası şubesine kimlik ve evraklarınızla gitmeniz gerekiyor.

Banka ÇKS belgesi olan, kredi sicili temiz olan kişilere başvuru yaptıklarında anında onay verecek ve hemen kredilerini kullandıracaktır. Sizlerde kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden çiftçi kredisi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank 50.000 TL Çiftçi Kredisi Başvurusu

Bir diğer kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden de 50.000 TL’ye kadar çiftçi kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Size en yakın olan banka şubesine giderek, ihtiyacınıza göre kredi başvurusu yapabilirsiniz. Vakıfbank, kamu bankası olmasından dolayı, devlet destekli olarak çiftçi kredisi vermektedir. Ayrıca 40 yaşına kadar olan genç çiftçilere 50.000 TL hibe kredi haricinde, 50.000 TL’de faizsiz kredi imkanı sağlamaktadırlar. Bu kredi için başvurunuzu ÇKS belgeniz ile birlikte Vakıfbank şubelerinden yapabilirsiniz.

ciftciye-50000-tl-mujdesi-geldi-son-dakika-bankalardan-odemeler-bu-sabah-basladi1

Şekerbank 50.000 TL Çiftçi Kredisi Başvurusu

Şekerbank, 50.000 TL çiftçi kredisi başvurusu yapacağınız bankalardan birisidir. Banka 60 ay vadeye kadar 1 yıl ertelemeli kredi imkanı sağlamaktadır. İhtiyacınız için kullanacağınız bu krediyi en yakın Şekerbank şubesine giderek kullanabilirsiniz. Banka kredi ödemelerinizi dilerseniz seneden seneye yapma imkanı da sunmaktadır.

ÇKS belgesi olan, kredi sicili temiz olan, vergi borcu olmayan kişiler bu bankadan hemen kredi onayı alabilmektedirler. Şekerbank ayrıca genç çiftçi kredisi ve 2.el traktör kredisi vererek de müşterilerine kredi imkanı sunmaktadır. Bu krediler devlet destekli olup, hibe ve faizsiz olarak da verilmektedir.

Genç çiftçi kredisini kullanmak istiyorsanız en az 40 yaşında olmanız ve 2 yıldır faal olarak çiftçilik yapmanız gerekmektedir. Bu krediler haricinde üniversite mezunu olan çiftçiler ise 100 bin TL’ye kadar kredi kullanabilmektedirler. Başvuru ve aşamaları ile birlikte, daha detaylı bilgi almak için Şekerbank şubelerine gidebilirsiniz.