Çiftçiye sübvansiyon! Ziraat Bankası’ndan kolay ödemeli tarım destek kredisi!

Ziraat Bankası, kuruluşundan bu yana hayvansal üretim yapan çiftçinin yanında olduğunu gösteriyor. Banka çiftçinin yanında olduğunu esnek ve uzun vadeli kredilerle gösteriyor. Başvuruda bulunan çiftçilerin kolaylıkla kullanabileceği Taksitli Tarım Destek

Ekonomi 27.04.2021 - 23:56 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Ziraat Bankası, hayvansal üretim yapan çiftçiyi desteklemeye devam ediyor. Banka, Taksitli Tarım Destek Kredisi’ni iftiharla duyurdu. Çiftçi kalkınsın diye iftiharla uygulanan Taksitli Tarım Destek Kredisi ile tarımsal faaliyetlerinizi büyütün. Üstelik Taksitli Tarım Destek Kredisi’ni Cumhurbaşkanlığı teşviki ile sıfıra yakın faizle kullanma imkânına sahip olursunuz.

Haberimizde siz okuyucularımız için Ziraat Bankası’nın “İşletmeleriniz Ziraat ile Büyüyor!” başlığı altında sunduğu Taksitli Tarım Destek Kredisi hakkında tüm ayrıntıları mercek altına aldık.

Ziraat Bankası’ndan Taksitli Tarım Destek Kredisinin özellikleri nelerdir?

Ziraat Bankası, tarımsal üretim nedeniyle oluşan ihtiyaçlarınızı Cumhurbaşkanlığı’nın kararnamesi ile yüzde sıfıra yakın faiz oranlarında karşılıyor. Bankanın Taksitli Tarım Destek Kredisi’ni kullanarak tarımsal faaliyetler gelişiyor.

Banka yem, ilaç, yakıt, makine bakım-onarım, sigorta, kira vb. tarıma konu olan ihtiyaçlarınızda büyükbaş / küçükbaş / kanatlı hayvan alımına ilişkin giderleriniz karşılansın diye yüzde 0’a yakın faiz oranıyla Taksitli Tarım Destek Kredisi,

Ahır / ağıl yapımı; süt soğutma tankı, çeşitli ekipman alımları ile arıcılığa ilişkin çeşitli harcamalar; işletmenin ihtiyacı ile orantılı güneş, rüzgar, biogaz enerjisine dair yatırımlar; yatırımın yapılacağı tarla / arsanın alımı dâhil yatırım tüm harcamalarınız ve belirli üretim konularında ve özelliklerde büyükbaş / küçükbaş hayvan alımına dair giderlerinizi, bankanın yatırım kredileri ile karşılayabilirsiniz.

Koşullarınız ile üretim yaptığınız konu uygunsa ve ilgili yılda yayınlanan Cumhurbaşkanı Kararı’nda yer alan kriterlerin tümünü sağlıyorsanız, sübvansiyonlu kredi uygulamaları kapsamında, yüzde 0 faiz oranına yakın kredi imkânından hemen yararlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası’ndan Taksitli Tarım Destek Kredisi nasıl çekilir?

Ziraat Bankası’ndan Taksitli Tarım Destek Kredisi kullanmak oldukça rahat. Bankadan yüzde 0 kadar faiz oranıyla Taksitli Tarım Destek Kredisi kullanabilmek için size en yakın şubeye gidebilir, dilerseniz 0 850 220 00 00 numaralı Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi’ni 7 / 24 arayarak, aklınıza takılan tüm soru işaretlerinin yanıtını alabilirsiniz.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@