Çiftlik Bank Tosuncuk Mehmet Aydın öldü mü? Mehmet Aydın intihar videosu rekor kırıyor. Mehmet Aydın neden öldü? Tosuncuk Mehmet Aydın intihar ederek hayatını mı kaybetti? Mehmet Aydın intihar videosu sosyal medyayı salladı.

Çiftlik Bank Tosuncuk Mehmet Aydın öldü mü? Mehmet Aydın intihar videosu rekor kırıyor. Mehmet Aydın neden öldü? Tosuncuk Mehmet Aydın intihar ederek hayatını mı kaybetti? Mehmet Aydın intihar videosu sosyal medyayı salladı. Peki Mehmet Aydın neden öldü?Mehmet Aydın intihar etti!Sosyal medyanın en çok konuştuğu isim olan Mehmet Aydın intihar ederek yaşıma son verdi. Türkiye'de yüzbinlerce kişiyi dolandırarak Ukrayna'da yaşamaya başlayan Mehmet Aydın, dün gece polis baskınıyla yakalanıyordu. Ancak Mehmet Aydın 27. kattan aşağı atlayarak yaşımına son vermeyi tercih etti. Mehmet Aydın öldü mü? Mehmet Aydın yaşıyor mu sizler için araştırdık.Mehmet Aydın yakalandı mı?

Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak! Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak!


Çiftlik Bank sahibi, Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın yakalanmamak uğruna 27. kattan aşağı atlayarak yaşamına son verdi. Tosuncuk haberleri resmi olarak duyurulmadı. Haberi yapan kanallar da haberi geri alıyor ancak Tosuncuk Mehmet Aydın intihar videosu izleniyor. Biz basın gereği videoyu yayınlayamıyoruz. Ancak Tosuncuk intihar ettiği haberleri doğru. Sadece hayatını kaybedip kaybetmediği net bir şekilde ifade edilemiyor.Fotoğraf ve video orjinal halinde yerde yatan kişinin Mehmet Aydın olduğu öğrenilebiliyor. Mehmet Aydın 27. kattan intiharı sonrası yaşama ihtimali de kalmadığı için öldü haberleri çıkması gayet normal ve Mehmet Aydın ölmüş olabilir.