Cihan Ekşioğlu kimdir, kaç yaşında? Cihan Ekşioğlu Paramount Hotel olayı ne?

Cihan Ekşioğlu kimdir? Sedat Peker'in iddiaları sonrasında Cihan Ekşioğlu hakkında bilgiler araştırılmaya başlandı. İşte Cihan Ekşioğlu hakkında detaylar…

Gündem 08.06.2021 - 14:59 08.06.2021 - 15:08 Volkan Arık

Cihan Ekşioğlu kimdir? Cihan Ekşioğlu kaç yaşında? Sedat Peker'in gündemine getirdiği iddialar sonrasında birçok isim arama motorunda araştırılmaya başlandı. O isimlerden biri de EKBA Holding yönetim kurulu başkanı Cihan Ekşioğlu oldu. Peki Cihan Ekşioğlu kimdir, Kaç yaşında? Paramount Hotel olayı ne?

CİHAN EKŞİOĞLU KİMDİR?

Cihan Ekşioğlu Ordu'nun Mesudiye ilçesinde dünyaya gelmiştir. Meslek hayatına ekonomist ve araştırmacı olarak başlayan Ekşioğlu, EKBA Holding Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda İstanbul Yapı, CEMD Defence, CEMD Technology, ICE Defence Savunma Teknolojileri ve Martebd INC şirketlerinin de sahibidir. İnşaat sektöründe yer alan EKBA Holding en çok tercih edilen firmalar arasında bulunuyor. 70 yıllık tecrübesi ile hem yurtiçinde hem de yurtdışında birçok projeyi hayata geçiren şirket Büyük ölçekli ve küçük ölçekli projeleri aynı anda yönetecek donanıma sahip.

PARAMOUNT OTEL OLAYI NEDİR?

Organize suç örgütü Sedat Peker yayınladığı son videoda Paramount Oteli gündeme getirdi. Sedat Peker'in bu iddiaları sosyal medyada da çok konuşulurken olayın konuşulmayan boyutları da yeniden gündeme geldi. Paramount Hotel’in SBK’ya nasıl girdiği hala tartışma konusu. Peki bu süreçte neler yaşandı, hisseler nasıl çalındı?  Paramount Hotel'in ilk sahibi Atilla Uras'ın kızı Yasemin Victoria Uras, Daha önce katıldığı bir televizyon programında “Cihan Ekşioğlu, otelimize devletin tankıyla girdi!" demişti. Babasının ölümünün de şüpheli olduğunu söyleyen Yasemin Uras, Atilla Uras’ın öldüğü gün Cihan Ekşioğlu’nun otele devlet tankı ile girdiğini Rakhimov’un Sezgin Baran Korkmaz’a borcu olduğunu ve şu anda da otelin sahibinin kim olduğunu net olmadığını söyledi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@