Bu akşam TRT1 ekranlarında Çınar Ağacı filmi ile duygusala bağlayacak aile yapısının önemini bir kere daha kavrayacaksınız. TRT1 ekranlarında karşımıza çıkacak olan Çınar Ağacı filmi saat 20.

Bu akşam TRT1 ekranlarında Çınar Ağacı filmi ile duygusala bağlayacak aile yapısının önemini bir kere daha kavrayacaksınız. TRT1 ekranlarında karşımıza çıkacak olan Çınar Ağacı filmi saat 20.002da izleyicileri ekran başına toplayacak. Çınar Ağacı filmi  konusu Çınar Ağacı filmi oyuncuları şimdiden çok merakla aranıyor. Ketum bir anne olan Adviye Hanım'ın çocuklarına olan tavrı il başlarda herksi biraz kızdırsa da Çınar Ağacı konusu gereği sonradan herkes Adviye hanım ve torunu Barış'ın birlikteliğini görünce çok duygusallacak. Evin Çınar Ağacı olan Adviye hanımın hayatının konu edindiği Çınar Ağacı konusu Çınar Ağacı oyuncuları gibi önemli detayları sizlerle paylaşıyoruz. Handan İpekçi'nin yönetmen koltuğuna oturduğu Çınar Ağacı filmi konusu gereği emekli bir ketum öğretmen olan Çıanr Ağacı adviye hanımın hayatındankesitler paylaşırken Çınar Ağacı filmi oyuncuları da filmin geri kalanında çok öenmli roller üstlenecek. Çınar Ağacı filmi konusu en dikkat çeken detayı Aviye hanım torunu Barış için 'Bir tanecik annenne'dir. İşte izleyicileri duygusala bağlayacak olan Çınar Ağacı bu akşam saat 20.00 itibri ile TRT1 ekranlarındaÇINAR AĞACI KONUSUBarış, emekli öğretmen olan anneannesinin geleneksel “Çınar Ağacı” buluşmalarını iple çekse de, ailenin diğer fertleri için aynı şey pek söylenemez. Aile kavramını masaya yatıran film, aileyi bir arada tutan değerleri bir çocuğun gözünden anlatan naif diliyle dikkat çekiyor.

Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ! Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ!


ÇINAR AĞACI OYUNCULARICelile Toyon

Rolü : AdviyeNurgül Yeşilçay

Rolü : SonayDeniz Deha Lostar

Rolü : BarışSettar TanrıöğenCELİLE TOYON KİMDİRHarbiye Özel Sanat Okulu ve İstanbul Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunu. Tiyatroya 1962'de amatör olarak başladı. AST, Gülriz Sururi-Engin Cezzar Tiyatrosu, Arena Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu, Dostlar Tiyatrosu'nda oynadı. 12 Eylül 1980 Askeri Darbesi'nde 1402'lik olarak İstanbul Şehir Tiyatrosu'ndan atıldı, sonra Danıştay kararıyla geri döndü. Hâlen İstanbul Şehir Tiyatrosu kadrosundadır. 68'liler Birliği Vakfı - Deniz Gezmiş Enstitüsü yapımı olan ve yönetmenliğini Aydın Sayman'ın yaptığı 68 Kuşağı Belgeseli 'ni seslendirdi..