Kocaeli'nde cinci hoca skandalı gündeme bomba gibi düştü. Peki cinci hoca lakabı ile tanınan Ömer San kimdir, kaç yaşında, nereli? Cinci hoca Ömer San cinsel istismarda bulundu mu?

Kocaeli'nde cinci hoca olarak tanınan Ömer San isimli şahsın hem kendisine gelen kişilere cinsel istismarda bulunduğu hem de dini kullanarak istismar ettiği öğrenildi. Sözde cinci hoca, içine cin girdiğini düşünerek kendilerine başvuran insanlara yardım etme bahanesi ile cinsel ilişkiye girdi. Son olayda ise mağdur olan bir kişiye eşcinsel cinlerin musallat olduğunu söyleyerek kendisine dokunmasını istediği ortaya çıkan cinci hoca lakaplı Ömer San, şikayet üzerine Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Yapılan soruşturmada Sözde hocanın mağdura mastürbasyon yaptırdığı ve bununla kalmayarak cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıktı. Olayın ardından gözaltına alınan cinci hoca Ömer San tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olayın basına yansıması sonrasında birçok kişi cinci hoca Ömer San kimdir, kaç yaşında nereli gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Peki Ömer San evli mi?

Akbank Başvuru Yapana 40000 TL Nakit Ödemesi Yapıyor Akbank Başvuru Yapana 40000 TL Nakit Ödemesi Yapıyor

CİNCİ HOCA ÖMERSAN KİMDİR, NERELİ KAÇ YAŞINDA?

İzmit'te yaşanan cinci hoca skandalı sonrasında Ömer San kimdir, kaç yaşında Nereli gibi soruların yanıtı araştırılmaya başlandı. İzmit’te dünyaya gelen Ömer San isimli kişinin Mahmut Efendi medreselerinde eğitim aldığı ve medreselerde hocalık yaptığı öğrenildi. 2016 yılının Eylül ayında evlendiği ortaya çıkan cinci hocanın dini kullanarak insanları istismar ettiği gerekçesiyle tutuklanması gündeme bomba gibi düştü.