Bir dönem Show Tv ekranlarında yayınlanan Çocuktan Al Haberi adlı programda izleyici karşısına çıkan Çitos Efe lakaplı Efe Koçyiğit’in son hali görenleri şoke etti.

Çitos Efe oldu koca Efe son halinin tatlığından eser kalmadı ‘yazık’ Kıvırcık saçları tontiş haliyle gönülleri kazandı... Bir dönemin çok konuşulan ismiydi Efe Koçyiğit. Evrim Akın’ın sunumuyla Show Tv ekranlarında yayınlanan Çocuktan Al Haberi adlı program, sevimli minikleriyle çok konuşuluyordu. Birbirinden tatlı ve birbirinden bilmiş çocukların yer aldığı Çocuktan Al Haberi programının en popüler ismi ise hiç kuşkusuz Çitos Efe lakaplı Efe Koçyiğit’ti. Kilosundan da anlaşıldığı üzere Efe Koçyiğit epey iştahlı bir çocuktu ve bir o kadar da hareketleri. Programda tüm dikkatleri üzerine çeken, ağzından sular akarak yemekleri anlatan Efe Koçyiğit sonrasında ailesi tarafından sosyal medyada da değerlendirilmeye başlandı. Ailesinin kendi adına açtığı Instagram hesabından hem iştahıyla hem de eğlenceli halleriyle özellikel hafızalardan silinmeyen dansıyla popülariterini giderek arttıran Efe Koçyiğit o dönem çok takip ediliyor.

Aynı anda hem Instagram’da büyük bir patlama yaşayan hem de Show Tv ekranlarındaki Çocuktan Al Haberi programına çıkan ve oradaki büyümüş de küçülmüş laflarıyla, kıvırcık saçları ve tontiş halleriyle kapleri çalan Efe Koçyiğit için reklamlar da haliyle kaçınılmaz oldu. Bir takım sosyal medya reklamlarında da rol alan Efe Koçyiğit için bir yerden sonra tehlike çanları çalmaya başladı. Nedeni ise küçücük yaşına rağmen çok fazla olan kilosuydu. 

O dönem pedagog yönetimine giren ve diyetisyene gitmeye başlayan Efe Koçyiğit’in bu sağlık süreci çok uzun sürmedi. İyi de kilo vermeye başlayan Efe Koçyiğit’i ailesi diyetisyene götürmemeye başladı. Kilosuyla ünlü olan Efe’nin kilosu yüzünden popülaritesini kaybetmesini kabul etmeyen ailesinin karşısına ise bu kez Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı devreye girdi. Bakanlık, Efe Koçyiğit’in sağlığı açısından ekrana çıkmasını yasakladı ve ailesine de ceza verdi. Bu yaşananların ardından ortadan kaybolan Efe Koçyiğit yıllar sonra ortaya çıktı ve son haliyle herkesi şoke etti.

Çitos Efe lakaplı Efe Koçyiğti artık 11 yaşında koca bir çocuk. O eski sevimli hallerinden eser yok ancak son fotoğraflarında kilo veremediği ve obezite probleminin devam ettiği görülüyor.

Bugün Günlerden "Kemal Sunal" Özlemi İse Her Gün! Kemal Sunal'ın Kendi Açıklamaları Ve Hayatımıza Damga Vuranları! Bugün Günlerden "Kemal Sunal" Özlemi İse Her Gün! Kemal Sunal'ın Kendi Açıklamaları Ve Hayatımıza Damga Vuranları!

KAYNAK: ilan365.net