Sosyal Ekonomik Destek (SED) ödemeleri tüm hızıyla devam ederken milyonlarca aile başvuru şartlarını öğrenmek üzere araştırma yapıyor.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank banka hesabı olan kişilere duyuru yaptı! Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank banka hesabı olan kişilere duyuru yaptı!

Devlet tarafından ihtiyaç sahibi olan ailelerin çocuklarına destek olmak amacıyla belirli periyotlarla yardım ödemesi yapılmaktadır. SED adı verilen bu ödeme geçici ve süreli olarak ayarlanmıştır. Yapılan kontrollerin ardından ödemeler belirlenen tarih aralığında yatmaktadır.

Çocuk başına 1.615 TL para yardımı geliyor. 7'den 70'e aileler için aktif edilecek. İhtiyaç sahibi aileler için çeşitli destek ödemeleri veriliyor. Bu ödemeler arasında son derece bilinmeyen Sosyal Ekonomik Destek (SED) ödemesi de yer almaktadır. Ancak bu destek ödemesinden faydalanabilmek için belirli şartları karşılamanız gerekiyor. Bu şartlara uyan ve başvurusu onaylanan herkese ödeme yapılıyor.

ÖDEMELER SÜRÜYOR

Devlet tarafından ailelere Sosyal Ekonomik Destek (SED) ödemeleri yapılıyor. Ödemeler tüm hızıyla sürüyor.

ŞARTLAR MERAK KONUSU OLDU

Öte yandan milyonlarca aile başvuru şartlarını öğrenmek üzere araştırmalarını sürdürüyor. 

İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE ÖDENİYOR

İhtiyaç sahibi olan ailelerin çocuklarına destek olmak amacıyla belirli periyotlarla yardım ödemesi yapılmaktadır. 

İKİ PERİYODU VAR

SED ödemeleri geçici ve süreli olarak ayarlanmıştır. Yapılan kontrollerin ardından ödemeler belirlenen tarih aralığında yatmaktadır.