Çocukluk dizisi bitti mi final mi yaptı? 11 Aralık Çocukluk dizisi FOX TV yayın akışından çıkartıldı! Çocukluk dizisi neden yok?

FOX TV ekranlarında cuma akşamları rekorlar kıran Çocukluk dizisi  bitti mi? Çocukluk dizisi final mi yaptı? 11 Aralık cuma akşamı Çocukluk dizisi yayın akışından çıkartıldı. FOX TV çok radikal bir kararla Çocukluk dizisini final mi yaptırdı? Çocukluk ne

Gündem 11.12.2020 - 15:03 04.05.2021 - 04:23 İlan35
FOX TV ekranlarında cuma akşamları rekorlar kıran Çocukluk dizisi  bitti mi? Çocukluk dizisi final mi yaptı? 11 Aralık cuma akşamı Çocukluk dizisi yayın akışından çıkartıldı. FOX TV çok radikal bir kararla Çocukluk dizisini final mi yaptırdı? Çocukluk neden yayınlanmıyor merak ediliyor.

Bu hafta Çocukluk dizisi yok!

11 Aralık 2020 cuma günü Çocukluk dizisi bekleyenlere FOX TV'den üzen haber geldi. Çocukluk dizisi bu hafta yayınlanmıyor. Yeni bölümü bekleyenler için Çocukluk dizisi yayınlanmama kararı aldı. Peki Çocukluk dizisi neden yok? Çocukluk neden yayınlanmıyor?

Çocukluk bitti mi final mi yaptı?FOX TV 11 Aralk 2020 yayın akışından Çocukluk dizisi yeni bölümü kaldırıldı. Çocukluk bu hafta tekrar bölümüyle ekrnalara gelecek. Hayranları final mi yaptı bitiyor mu soruları akıllara getirdi. Ancak Çocukluk dizisi bitmiyor veya final yapmıyor. Şu an için kanalın ilk vazgeçeceği dizi olsa da bu hafta yeni bölüm yetişmediği için Çocukluk dizisi yayınlanmayacak. Ancak Çocukluk dizisi için final tarihi yakın.

Çocukluk neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

Çocukluk dizisi neden yok sorusu da yanıt buldu. Çocukluk dizisi yeni bölümü 18 Aralık cuma günü ekranlarda olacak. Şu an için Çocukluk dizisi bitmedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@