Çocukluk neden bitiyor? Çocukluk neden final yapıyor? FOX TV Çocukluk kararı şok etti!

FOX TV sevilen dizisi Çocukluk final kararı aldı. Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran Çocukluk dizisi ani bir kararla bitme kararı almıştı.

Gündem 18.12.2020 - 22:28 04.05.2021 - 04:23 İlan35
FOX TV sevilen dizisi Çocukluk final kararı aldı. Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran Çocukluk dizisi ani bir kararla bitme kararı almıştı. Çocukluk final kararı aldı. Peki Çocukluk dizisi neden bitiyor? Çocukluk neden final yapıyor? İşte çok konuşulan Çocukluk dizisi final kararı!

Çocukluk ne zaman final yapıyor!

FOX TV sevilen dizisi Çocukluk final kararı aldı. Çocukluk dizisi bitme sebebi ne? Çocukluk neden final yapıyor. Her hafta rekorlar kıran Çocukluk dizisinin bitme nedeni yayınlandı. Çocukluk ani bir kararla final yapma kararı aldı. Bunun sebebi RTÜK ve FOX TV kafa kafaya gelmesi nedeniyle. Özellikle bir çok sahnede Erdal Beşikçioğlu yaşı nedeniyle Burcu Özberk'le yakınlaşması ve bundan sonra da yakınlaşacak sahneler olması nedeniyle Çocukluk dizisi Erdal Beşikçioğlu'na başrol kadın gelmemesi nedeniyle final yaptı.

Çocukluk gün değiştirme veya kanal değiştirme ihtimali!

Senaryo gereği oldukça zor anlar yaşayan Çocukluk dizi ekibi, gün değiştirme FOX TV'de imkansız. Hali hazırda 7 dizi varken 8. 9. ve 10. diziyi hazırlayan kanalın ne yapmaya çalıştığı net bilinmiyor. Bu sebeple Çocukluk gün değiştirme ihtimali kalmıyor. Çocukluk cuma günü zor günde yayınlansa da Cuma günü en çok yoğun olunan gün. Bu sebeple Çocukluk gün değiştirme ihtimali de kalmadı.

Çocukluk ne zaman bitecek?

Çocukluk dizisi final tarihi belli oldu. Çocukluk dizisi 25 Aralık akşamı final yaparak ekran macerasını tamamlayacak ve dizi bitecek.

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@